TARO IZKLĀJUMS "LĒMUMS":

Izklājums "Lēmums" ir aktuāls tad, kad objektīvā situācija liek Jums pieņemt noteiktu lēmumu. Tipiskākie jautājumi: "Vai piekrist piedāvājumam?", "Vai ir vērts darīt to un to...", "Kā man vajadzētu rīkoties?", "Kas notiks, ja es to darīšu un kas notiks, ja es to nedarīšu?".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kārtis pašas par sevi nepieņems lēmumu Jūsu vietā, taču tās izgaismos to tēmu lauku, kas ir saistītas ar šo jautājumu un situāciju, kā arī palīdzēs atklāt likumsakarības, kas veidosies tā vai cita lēmuma iespaidā.
Jāpiebilst, ka šis izklājums neattiecas uz tiem jautājumiem, uz kuriem var atbildēt ar "Jā" vai "Nē", šādās situācijās izmantojiet izklājumu "Dienas kārts".

No kāršu kavas izvelciet 7 kārtis. Kāršu nozīme izklājumā:

Nezināmais (vidū) - tēlains priekšstats par to, kas atrodas problēmas, jautājuma vai lēmuma pieņemšanas metodes aizmugurējā plānā.
3 kārtis izklājuma augšpusē (sākums, attīstība, rezultāts) - tas, kas var notikt, ja Jūs piekritīsiet pozitīvam lēmumam.
3 kārtis apakšā (sākums, attīstība, rezultāts) - tas, kas var notikt, ja jūs atteiksieties, pieņemsiet noraidošu lēmumu.