1. mĒness diena:

Diena labvēlīga domu sakārtošanai. Ieteicams strādāt pie nākotnes plāniem - viss ieplānotais vēlāk var realizēties arī bez mūsu pašu līdzdalības, pats par sevi. Īpaši tas attiecas uz tuvāko nākotni - tekošo mēness ciklu. Tā ir ļoti tīra diena un nevajadzētu domāt par kaut ko sliktu, domās radīt traģiskus vai briesmīgus sižetus, jo šajā dienā radītās mentālās formas var vēlāk realizēties un to autoram vēlāk atnest kādu ļaunumu. Tāpēc kontolējiet šajā dienā savu iztēli un drūmās domas dzeniet prom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šajā dienā vislabākais ir koncenrēt domas, atbrīvoties no ilūzijām un bailēm, atbrīvoties no liekas nastas.

1. mēness dienā nevajadzētu izrādīt pārāk lielu aktivitāti - steigties, ņemties, risināt problēmas utt.. Labāk pasapņot par ko jauku, meditēt par saviem plāniem, analizēt pagātni, apdomāt un modelēt nākotni. Veltiet laiku radošām idejām. Ieteicams piedot aizvainojumus.

Šajā dienā bieži rādās pravietiski sapņi, tāpēc pievērsiet tiem īpašu uzmanību un mēģiniet tos radošo apsvērt.

Šajā dienā vajadzētu izvairīties no kolektīviem pasākumiem, nevajadzētu veltīt daudz laika aktīvai komunikācijai, kontaktiem, ļauties pūļa ietekmei. Izvairieties no pārāk intensīvām emociju izpausmēm, izstarojiet mieru un nosvērtību. Centieties neaizskart citu cilvēku pašlepnumu un neapspiest viņu radošo degsmi - tas var slikti atsaukties uz viņu veselību. Nevajadzētu lietot alkoholu, ēdienam nevajadzētu būt pārāk asam vai karstam.

Veselība:

Pirmo mēness dienu slimības ir visgrūtāk ārstējamās. Jebkura slimība, kas parādās šajā dienā, ir saistīta ar jūsu garīgo pasauli, tāpēc pirmām kārtām vajadzētu sākt darbu tieši ar garīgo pusi, citādi slimību neuzveikt. Nesteidzieties ķerties pie zālēm, vispirms izanalizējiet, kāpēc jums ir šī slimība, uz kādām jūsu dzīves problēmām tā norāda. Īpaši tas attiecas uz 1. mēness dienu, kas iestājusies pēc 30. mēness dienas - jums ir laiks pārdomām. Ja iepriekšējais mēness cikls beidzās ar 29. dienu, tad slimība var progresēt ļoti ātri un cilvēks, kas neapzinās tās patiesos cēloņus, ļoti ātri sadeg, tāpēc pasteidzieties pastrādāt ar sevi!

Bizness:

Ļoti laba un gaiša diena. Ieteicams iekšēji koncentrēties svarīgiem uzdevumiem, ko jums vajadzēs risināt tuvākā mēneša laikā. Iedomājieties scenāriju, kā jūs gribētu, lai tie risinās. Taču esiet uzmanīgi ar scenārijiem, jo jebkurš no tiem atspoguļosies tekošā mēness cikla laikā. Izvairieties no negatīviem scenārijiem. Taču uzsākt jaunas lietas pagaidām nevajadzētu - aprobežojieties tikai ar plāniem un fantāzijām.

Atlieciet nopietnu lēmumu pieņemšanu līdz labvēlīgākam laikam. Šī diena nav piemērota darījumu jautājumiem, pārrunām, kolektīvai darbībai. Nepieciešamo palīdzību biznesā variet iegūt no informatīviem materiāliem. Finansu jautājumus atlieciet uz rītdienu. Pirmajā mēness dienā pret naudu jāizturas īpaši - nevajag aizņemties, nevajag atdot parādus vai mainīt valūtu.