SVEČU MaĢija - SVEČU IZGATAVOŠANA RITUĀLIEM:

 

Dažādu maģisko rituālu veikšanai ir iespējams iegādāties jau gatavas sveces. Taču to izvēle nav diez ko plaša, kā arī to sastāvs var nebūt īsti atbilstošs tieši jūsu paredzētajam rituālam. Šādā situācijā jums nākas izvēlēties: vai nu izgatavot sveci pašam, vai nu papildināt jau gatavo sveci ar jums nepieciešamajām zālītēm un eļļām.

 

Lai izgatavotu sveci, jums būs nepieciešams vasks, pīts deglis no lina vai kokvilnas, trauks vaska kausēšanai un forma sveces liešanai. Ja vēlaties tievo un garo sveci, kā baznīcā, tad formiņa nebūs nepieciešama, bet tikai šaurs un augsts trauks vaska kausēšanai (var noderēt, piemēram, tukša kafijas bundža). Vasku var iegādāties no biškopja vai arī, var pārkausēt jau gatavu vaska sveci. Ieteicams izmantot tieši bišu vasku nevis parafīnu. Var izmantot arī palmu un sojas vasku. Ir rituālu sveces, kuras jānodedzina ar vienu piegājienu, tāpēc neņemiet pārāk lielu formu sveces liešanai. Ja svece jādedzina ilgstoši, tad forma liešanai var būt lielāka.

Vasku kausē ūdens peldē. Kamēr tas kūst, jums vajag koncentrēties uz jūsu vēlmi, mērķi, ko vēlaties realizēt ar topošās sveces palīdzību. Jūsu koncentrēšanās, jūsu pārdomas, motivācija - tas viss nonāks sveces struktūrā un palīdzēs iegūt maksimālo rezultātu no tās lietošanas. Nepieļaujiet ūdens iešļakstīšanos vaskā.


Vaska sagatavošana:

Rituālu svecēm, atkarībā no to mērķa un pielietojuma, ir nepieciešams piejaukt krāsvielu, ēteriskās eļļas un kaltētus augus, garšvielas.

Kā krāsvielu var izmantot speciālās pulverveida krāsas vaskam (krāsu pigmentu), eļļas krāsas vai parastos bērnu vaska krītiņus. Krāsas pigmentu vai nelielu daudzumu eļļas krāsas iemaisa vaskā, līdz iegūst viendabīgu toni. Ja izmantosiet krītiņus, tad vajadzīgās krāsas vaska krītiņus salauziet gabaliņos un pievienojiet vaskam. Kad krītiņš izkusis, maisiet vasku, kamēr tas iegūst viendabīgu toni. Atcerieties, ka gatavas un sacietējušas sveces tonis būs par 1-2 pakāpēm gaišāks, kā karstais vasks. Ja nepieciešams intensīvāks tonis, pielieciet vēl krītiņus vai krāsvielu.

Kad iegūts nepieciešamais tonis, ir laiks pievienot augus vai garšvielas aptuveni šķipsniņu (atkarīgs no vaska daudzuma). Augiem jābūt izkaltētiem un samaltiem - sasmalcinātiem. Maisiet vasku pulksteņrādītāja virzienā un vizualizējiet savu mērķi un vēlēšanos. Pēc tam pievienojiet vaskam 6-8 pilienus ēterisko eļļu un atkal maisiet vasku. Pasmaržojiet vasku - tam vajadzētu spēcīgi smaržot. Ja nesmaržo, pievienojiet vēl eļļu. Eļļai jābūt dabīgai.

Uz 1 kg vaska liek pa pus tējkarotei no katra garšauga un pa 6-10 pilieniem ēterisko eļļu.

Lapas beigās skatiet linku uz sveču receptēm.

 

 

 

Sveces liešana:

Forma, ko izmantosiet sveces liešanai, var būt jebkāda - tas var būt stikla, metāla vai keramiskais trauciņš jebkādā formā vai izmērā. Galvenais, lai tas ir atbilstošs tam mērķim, kuram sveci izmantosiet.

Ieziediet trauciņu ar eļļu. Nostipriniet degli trauciņa apakšā ar dažu vaska pilīšu palīdzību. Plastmasas trauciņam var apakšā izdurt caurumiņu un izvērt degli cauri. Piepildiet trauciņu ar izkausēto vasku, ar vienu roku pieturot degli. Centieties to izdarīt ar vienu piegājienu, jo pārtraukums var radīt plaisas un slāņus. Pēc tam, kad vasks ir ieliets, jums to vajag atdzesēt. Ir divi dzesēšanas veidi un abiem ir savs pielietojums sveces izmantošanā.

 

Aukstā dzesēšana:

Ja vēlaties izmantot sveci rituālā, kas vērsts uz kaut kā izjaukšanu, likvidēšanu utt., tur, kur nepieciešama destruktīvā enerģija (piemēram, šķēršļu nojaukšanai vai atbrīvošanās no slimības), tad šis būs pareizais dzesēšanas veids. Pēc vaska iepildīšanas formā, ielieciet sveci saldētavā. Tur tai jānostāv ne mazāk par 3 stundām. Pēc tam sveci var lietot.

 

Siltā dzesēšana:

Siltā dzesēšana tiek lietota tad, ja nepieciešama radošā un pozitīvā enerģija, lai kaut ko iegūtu, attīstītu utt.. Pēc tam, kad vasks ir ieliets formā, atstājiet to tumšā vietā istabas temperatūrā uz vismaz 6 stundām. Pēc tam sveci var izmantot.

 

Tievās un garās sveces veidošana mērcēšanas tehnikā:

Vaskam trauciņā jābūt vismaz 15 cm augstumā. Ja ir mazāk, pielieciet vēl vasku. Ja vasks ir izkusis, bet sāk cietēt, jāpalielina karstums. Degli ņemiet garu - variet pārlocīt uz pusēm, tad sanāks 2 sveces uzreiz. Iemērciet degli vaskā, vienu galu turot rokās - pirmajā reizē tas nebūs tik viegli, jo deglis peldēs vaskam pa virsu. Kad deglis samircis, izvelciet to un paturiet dažas sekundes gaisā, kamēr vasks nosēžas un sacietē, tad mērciet vēlreiz. Atkārtojiet procesu tik ilgi, cik būs nepieciešams. Jo ilgāks būs pārtraukums starp mērcēšanām, jo ātrāk svece būs gatava. Ja turēsiet sveci vaskā pārāk ilgi vai mērksiet ar pārāk maziem starplaikiem, vasks uz sveces kusīs atpakaļ traukā.sveču liešana

Ja darīsiet visu pareizi, svece ātri būsgatava. Sveces apakšā izveidosies tāds kā konuss, tas ir normāli. Kad svece būs vajadzīgajā resnumā, pakariniet to sausā vietā un dažas minūtes to neaiztieciet. Pēc 20 minūtēm pārbaudiet sveci - vaskam jābūt sacietējušam, bet svecei vēl siltai. Uzmaniet, lai tā nesacietē pilnībā.

Izklājiet uz galda sviestpapīru. Uzlieciet sveci uz papīra un ar vieglām kustībām ripiniet to pa papīru, tādējādi nogludinot sveci. Kad svece ir nogludināta, ar asu nazi nogrieziet apakšējo konusu. Pēc tam vēl pāris reizes iemērciet to vaskā un pakariniet žāvēties. Svece ir gatava!

 

Receptes maģisko jeb rituālu sveču izgatavošanai>>