Talismani un Amuleti:

Vai jūs ziniet, ar ko talismans atšķiras no amuleta?
Amulets vienkārši aizsargā no noskaušanas un veicina veiksmi.
Talismans vistiešākā veidā ir saistīts ar jūsu individualitāti, tāpēc ir spējīgs aktivizēt personības stiprās puses un samazināt līdz minimumam trūkumus. Tieši tāpēc talismanam ir jābūt uzlādētam ar jūsu enerģiju, bet tam nepieciešams noteikst rituāls.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā pašam pagatavot talismanu vai amuletu?

Gatavus talismanus var nopirkt daudzās vietās, bet tos var pagatavot arī pats. Šim procesam jāpieiet ļoti nopietni, jo šis talismans nesīs sevī daļiņu no jūsu iekšējās enerģijas un varēs ietekmēt jūsu dzīvi.

Pats galvenais amuleta vai talismana izgatavošanā ir pareiza „ķermeņa” izvēle. Par „ķermeni” var kļūt kāds priekšmets, sudrablieta vai zeltlieta, pēc horoskopa zīmes izvēlēts akmens, kaut kas pagatavots no kaula vai koka. „Ķermeņa” izvēles procesā nevajag steigties! Izvēlētajam materiālam jābūt jums garīgi tuvam, vizuāli patīkamam un pieņemamam.

Nākamais etaps – amuleta vai talismana „ķermeņa” attīrīšana. Vajag atcerēties, ka visas lietas, kas agrāk piederējušas citiem cilvēkiem, saglabā viņu, ne vienmēr labo, enerģētiku. Tā kā jūs gatavojieties radīt talismanu (amuletu), kas mijiedarbosies ar jūsu enerģētisko lauku un zemapziņu, nepieciešams „ķermeni” attīrīt no visa svešā.

Attīrīšanas process sākas ar vizualizāciju. Nepieciešams stipri saspiest rokās izvēlēto priekšmetu un sākt vizualizēt, kā zils, attīrošs gaismas stabs iet cauri „ ķermenim”, izgrūžot visu uzkrāto un svešo. Turpiniet vizualizāciju tik ilgi, kamēr sajutīsiet priekšmeta izstarojošās enerģijas vieglumu, kamēr „ķermeņa” enerģētiskais lauks kļūs tikpat patīkams, kā jūsu paša vecām un mīļām lietām.

Pēc vizualizējošās attīrīšanas seko attīrīšana ar stihijām: Ūdens, Zemes, Uguns un Gaisa. Ļoti svarīgi, lai priekšmets priekš talismana izietu cauri visām šīm stihijām – stihijas izvilks ārā palikušo enerģiju. Kā Ūdens simbolu jūs variet izmantot glāzi ar ūdeni, saujiņu zemes, mālu vai smilšu kā Zemes simbolu, jaunu aizdedzinātu sveci kā Uguns simbolu un vīraka kociņu kā Gaisa simbolu.

Tālāk seko Saules un Mēness attīrošais etaps. Priekšmetu vajag atstāt labi apgaismotā vietā no saullēkta līdz saulrietam. Pēc tam vajag atstāt uz nakti vietā, kur vienmēr iespīd Mēness stari. Saule un Mēness ne tikai attīrīs priekšmetu, bet piepildīs to ar savu maģisko spēku. Taču atcerieties, ka visus attīrošos etapus vajag pildīt Augošā mēness fāzē, bet attīrīšanu ar Mēnesi veikt tikai pilnmēnesī.

Pēdējā attīrīšanas etapā vajag aplūkot Mēness kalendāru un izskaitļot, kad jūsu planēta būs jūsu zvaigznājā. Tieši jūsu planētas dienā atstājiet „ķermeni” zem klajas debess.

Tagad, kad esiet pabeiguši priekšmeta sagatavošanu, variet sākt pašu sarežģītāko un atbildīgāko etapu – talismana vai amuleta radīšanu.

Jums vajadzēs baltu lapu, uz kuras jūs ar lieliem un skaidriem burtiem uzrakstīsiet kādam mērķim talismans nepieciešams. Vajag ļoti skaidri un precīzi noformulēt, kas jums nepieciešams no šī priekšmeta, kādas funkcijas tas pildīs, lai ar tīru dvēseli un pārliecinošu enerģiju piepildītu priekšmetu ar visu savu būtību. Piemēram, uz lapas variet uzrakstīt: „piesaisti man veiksmi”. Pēc tam iedomājieties, kā jūsu iekšējais magnēts pievelk veiksmi, ka jums viss izdosies, ka jūs, piemēram, laimējāt balvu, ceļojumu, laimējāt derībās vai loterijā. Jums vajag ne tikai skaidri iztēloties visu, kas jums nozīmē veiksmi, bet arī sajust ar visu savu dvēseli, ka tā jums jau ir atnākusi un jūs baudāt tās augļus.

Ja vēlaties izveidot aizsargājošu talismanu vai amuletu, jums vajag uz lapas uzrakstīt vārdus, kas jums sniedz aizsargātības sajūtu. Piemēram: „esmu pasargāta/ts no zagļiem”, „ esmu pasargāta/ts no plūdiem”, „esmu pasargāta/ts no noskaušanas”. Frāzei jāskan pārliecinoši, tā it kā jums ne no kā nav bail un jūs jau esiet pasargāts. Nekādā gadījumā neizmantojiet tādas vārda daļās kā „ne” vai vārdus, kas sevī nes negatīvismu vai nepārliecinātību. Piemēram: „man NAV bail” vai „man NEkas NEnotiks” utt.

Kad vārdi būs uzrakstīti uz lapas, paņemiet stingri rokās talismana priekšmetu un atkārtojiet pierakstītos vārdus kā mantru –jūsu priekšmetam jāpiesūcas ar šo sajūtu (aizsargātības, veiksmes vai citu, atkarībā, ko uzrakstījāt). Jo spilgtāka būs jūsu vizualizācija un stiprākas būs jūsu sajūtas, jo stiprāks būs talismans. Šim procesam jūs variet iztērēt daudz laika, bet rezultātā jums noteikti vajadzētu sajust spēcīgu nogurumu, kas nozīmēs, ka esiet atdevis savu enerģiju talismanam.

Kad esiet atdevis talismanam vai amuletam savu bioenerģiju, to vajag aizzīmogot. Lai to izdarītu, ietiniet amuletu audeklā un atstājiet uz diennakti kastītē, kur to neviens neredzēs un neaiztiks. Pēc diennakts jūsu amulets vai talismans būs gatavs un jūs to varēsiet nēsāt.

Lai amulets vai talismans nezaudētu savu spēku, atstājiet to šad tad uz galda, bet nedodiet to citiem cilvēkiem, lai tas neuzņemtu viņu enerģiju.

Veiksmi sava talismana vai amuleta radīšanā! Paļaujieties uz augstāko spēku palīdzību, bet neaizmirstiet paļauties arī uz saviem spēkiem.