MaĢija:

 

 

Nav noslēpums, ka vārdiem piemīt milzīgs spēks. Ja tie tiek pareizi pielietoti, var mainīt jūsu dzīvi un atrisināt jūsu problēmu. Šajā lapā ir apkopoti daudz un dažādi buramvārdi, kas var palīdzēt dažādās sarežģītās un arī ne tik sarežģītās dzīves situācijās - mīlestībā, naudas grūtībās, slimībās, biznesā utt.

 

Galvenais nosacījums - ļoti nopietni izturieties pret šiem vārdiem un rituāliem. Jo vairāk jūs koncentrēsieties uz procesu un ieguldīsiet visu savu gribu, spēku un enerģiju, jo lielāka iespēja, ka rituāls nostrādās tieši tā, kā jūs vēlaties. Daudzi no šeit aprakstītajiem rituāliem ir pārbaudīti un ir tiešām ļoti spēcīgi, tāpēc galvenais ir TICĪBA! Kā arī, NEKAD neizmantojiet nevienu no rituāliem

 

 

 

ļauniem nolūkiem, jo ļaunums vienmēr atgriežas tādā vai citādākā formā. Nekad neveiciet nevienu rituālu, lai pakļautu kāda gribu savtīgiem nolūkiem. Ja jūsu mērķis būs tīrs un ar rituāla palīdzību būs iespējams glābt kādu cilvēku no pašiznīcināšanās, glābt ģimeni, attiecības vai veselību, viss izdosies!