VĒZIS 21-22.06. - 22-23.07.

Sievietes

Sievietes Vēži ir pats sievišķības un mātišķuma iemiesojums. Sievietēm Vēžiem piemīt lieliska intuīcija, viņas savās mājās spēj radīt lielisku atmosfēru. Kā saka horoskops, Vēzis – tas ir tieši tas cilvēks, kas jūs vienmēr apburs, nonākot viņa īpašumā, kas piepildīts ar siltumu un mājīgumu.

Sieviete Vēzis ir ļoti gādīga un uzmanīga, viņas uztver pat nelielas garastāvokļa svārstības un prasmīgi piemērojas situācijai. Dēļ savas jūtīgās dabas viņas ir viegli aizvainojamas un ievainojamas, viņām ir grūti piedot. Šīs zīmes pārstāves ir lieliskas mātes, bet dažkārt viņas ir pārk aizbildnieciskas pret saviem bērniem līdz pat pieaugušam vecumam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šīs zīmes sievietēm piemīt atbildīguma sajūta, viņas pat pret lietām, kas viņām ir svarīgas, izturas kā pret bērnu. Tomēr, kā saka horoskops, neviena šīs zīmes sieviete nekad nemainīs ģimenes laimi pret karjeru, ģimene viņām ir pirmajā vietā. Sievietēm Vēžiem piemīt autoritāte, viņu viedokli labprāt ņem vērā un uzticas viņu padomiem.

Viņas ir konservatīvas, nemīl pārmaiņas. Atbilstoši horoskopam, viņu misija ir saglabāt tradīcijas. Lieliskas draudzenes, kas vienmēr sapratīs un atbalstīs, viņām ir dabas dota līdzjūtība. Sievietēm Vēžiem nevajadzētu sevi fiziski pārslogot, jo viņu spēku rezerves nav lielas, viņām nākas ilgi atjaunot spēkus. Sievietes Vēži dod priekšroku stabilam darbam, bet viņām  nav nekas pret kāpšanu pa karjeras kāpnēm. Taču emocijas bieži traucē pieņemt nepieciešamos lēmumus. Viņas pat darbā, ja ir izdevība, cenšas radīt mājīguma atmosfēru.

Ģērbšanās stilā Vēžu sievietes dod priekšroku sievišķīgai klasikai, viņas labi izjūt gaisotni un prot tai harmoniski piemēroties. Kosmētikā viņas izvēlas tumšos, piesātinātos toņus, kas palīdz radīt noslēpumainu tēlu. Lielo, skaisto acu caururbjošais un dažkārt naivais skatiens spēj savaldzināt vienā mirklī. Vēži dod priekšroku siltiem, mīkstiem, jutekliskiem aromātiem. Seksā sievietes Vēži ir emocionālas un pievilcīgas, viņas it kā zina kādu noslēpumu, bet gatavas dalīties tikai ar mīļoto vīrieti.

 

Vīrieši

Par Vēžu vīriešiem horoskops saka, ka viņi, tāpat kā sievietes, ir ļoti centīgi un ģimeniski. Viņi cenšas labi iekārtot māju, regulāri kaut ko piepērk, dažkārt pat pārāk aizraujas ar lietām. Vēžiem ir ļoti grūti šķirties no vecām lietām, pat, ja tās ir kļuvušas pilnīgi nelietojamas. Par šādiem vīriešiem var teikt – ideāls vīrs. Vēži ir gādīgi, spējīgi dziļi just līdzi, bet tikpat labi viņi var būt arī nelietīgi. Vajag pacensties, lai Vēzis neizdomā rāpties atpakaļ.

Jebkurā kompānijā viņiem ir autoritāte. Viņi zina, kā sevi pasniegt izdevīgākā gaismā, prot tik trāpīgi runāt, ka viņiem notic. Darbā viņiem labāk uzticēt stabilus un ilgtermiņa projektus, kur nav kņadas. Vēži nespēj „izdzīvot” nekomfortablos apstākļos, viņiem ir ļoti svarīga gaisotne, vide, kurā viņi uzturās, jo tā iespaido viņu emocionālo noskaņojumu. Vēži bieži ieņem vadošos amatus, viņiem peimīt takta sajūta un stils. Viņi prot lieliski aplidot dāmu, pārvēršot viņas dzīvi par pasaku, kur viņa ir princese, bet viņš – daiļais princis. Taču kaut mazākās pārmaiņas un krāpšanu viņš uzreiz sajutīs.

Pateicoties savai intuīcijai viņi prot uztvert citu vēlmes. Viesmīlīgi, bet tikai izredzētajiem. Vēzim māja ir svēta, un, ja viņš kādu tajā ir ielaidis, tas nozīmē, ka uzticas. Vīrietis Vēzis ir ļoti pieķēries ģimenei un slimīgi pārcieš šķiršanos.

Vīrieši Vēži dod priekšroku klasikai. Viņi vienmēr ir eleganti, viņiem ir īpašs šarms. Apģērbā un parfimērijā viņi dod priekšroku dārgiem un slaveniem brendiem. Viņiem piestāv mierīgi zemes aromāti, dažkārt ar austrumu pieskaņu. Seksā Vēži ir diezgan jūtīgi un emocionāli. Viņiem ir ļoti svarīgi dzirdēt komplimentus, bet viņa izredzētajai to nav grūti izdarīt – viņai jāiziet stingra atlase ideāla atbilstībai. Pats vīrietis Vēzis vienmēr spēj uzminēt, ko vēlas viņa sieviete.