VĒRSIS: 21-22.04. - 20-21.05.

Sievietes

Sieva Vērsis – jebkura vīrieša sapnis, viņa gan gardi pabaros, gan mīļiem vārdiem apčubinās. Šādas saimnieces māja vienmēr ir kā pilns kauss. Dzimušas zem skaistuma un mīlas dievietes Venēras aizgādības, sievietes Vērši vienmēr ir brīnišķīgas, apburošas un pievilcīgas. Viņas piesaista cilvēkus ar savu sirsnību un labvēlību, ļoti viesmīlīgas, vienmēr gatavas palutināt draugus ar saviem kulinārijas šedevriem. Bet pašām gan vajadzētu ievērot mēra sajūtu, lai uzturētu sevi formā. Viņas ir praktiskas un prot ekonomēt, nemīl notriekt naudu pa tukšo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viņām piemīt lieliska gaume. Tāpēc, ja sieviete Vērsis ir ieraudzījusi somīņu, kas perfekti piestāv mīļākajai kleitai, viņa to nopirks - nekas un neviens viņu neapstādinās. Pat cena, kas, visticamāk, būs iespaidīga, jo šī lēdija zina labu lietu vērtību. Grimmā un parfimērijā sievietes Vērši ievēro harmoniju, viņām nav raksturīgas pārmērības vai košs grimms.

Viņas precīzi zina, kur un kādā tēlā labāk stādīties priekšā. Tiešī šī dabas dotā harmonija tik ļoti pievilina vīriešus, kas, kā, visticamāk, vēsta horoskops, sievietei Vērsim nav mazums. Šīs sievietes ir skaistas no dabas, lielas acis, skaistas formas lūpas, nav īpašas nepieciešamības pēc kosmētikas.

Mīlestībā sievietes Vērši ir greizsirdīgas, dažkārt privātīpašnieciskas. Bet, lai jūsu izredzētā nešaubītos par jūsu jūtām, neskopojieties dāvanām! Seksuālais horoskops norāda uz jutekliskumu, emocionalitāti un ļaušanos glāstiem.

Kas attiecas uz mātišķumu, tad sievietes Vērši ir tās, kurām ir tieksme satraukties par bērna uzturu tik ļoti, ka beigu beigās bērns nēsā visai lielu apģērba izmēru. Vērša rūpes bieži ir pārmērīgas un noteiktas horoskopā. Jaunās paaudzes audzināšanā viņas ir neticami pacietīgas, bet, tai pat laikā, neatlaidīgas. Viņas neprasa vai bērns savāks savas mantiņas, viņas prasa – kad viņš to izdarīs.

 

Vīrieši

Vīrieši Vērši atšķiras ar maigu raksturu, nemīl konfliktēt, visu cenšas atrisināt mierīgi: horoskops norāda uz viņu mākslu nolīdzināt asumus. Bet, ja jautājums ir par ko ļoti principiālu, piemēram, prēmijas apmēriem, tad te pretiniekam labi neklāsies. Vērsis spītīgi un nelokāmi risinās finansu jautājumus savam maciņam par labu.

Vīrieši, tāpat kā šīs zīmes sievietes, lieliski gatavo. Personālais horoskops bieži norāda, ka šīs zīmes pārstāvi sagaida veiksme, ja viņš nolems kļūt par pavāru – un daudzi Vērši tiešām, ar to nodarbojas. Darbā vīrietim Vērsim piemīt pienākuma apziņa, bet viņa pamatīgā pieeja darbam, tieksme apgūt kaudzi ar papildus materiāliem un nelokāmi visu izpildīt, var palēnināt darba tempu, dēļ kā viņš var iekavēt termiņus

Viņi lieliski tiek galā ar plānošanu (īpaši budžeta) un tēmām, kur var izpausties radoši, taču, kā norādā horoskops, kaut ko radikāli jaunu un super kreatīvu no viņiem nevajadzētu gaidīt. Dažkārt Vēršiem ir grūti pārslēgties uz kaut ko citu, tam vajadzīgs laiks. Bet, ja viņš jau ir startējis, viņa neatlaidībai padosies jebkuri mērķi. Viņiem bieži nākas cīnīties ar vēl vienu netikumu – slinkumu, un šī cīņa dažkārt ir ļoti grūta.

Mīlestībā vīrieši Vērši, tāpat kā šīs zīmes sievietes, ir visai emocionāli un nekaunās būt sentimentāli. Bet viņi var būt līdz pat absurdam greizsirdīgi, ar ko viņi izved no pacietības savas izredzētās. Viņi ir uzmanīgi, prot aplidot, prot izvēlēties dāvanas savai sirdsdāmai, ja skopums neņem virsroku. Ir vēl viena izdevīga īpašība, kas vīriešus Vēršus atšķir no citiem – pēc dabas esot estēti, viņi prot novērtēt un apbrīnot sievietes skaistumu, ar ko arī nenoliedzami iekaro sievietes sirdi.

Seksā vīrieši Vērši ir uzmanīgi pret savu partneri, bet mīlas horoskops norāda, ka viņus dažkārt ir grūti iedvesmot eksperimentiem. Vīrieši Vērši dod priekšroku praktiskam apģērbam, bet viņiem bieži ir lieliska gaume un viņi vienmēr izskatās modīgi un skaisti.