SVARI: 23-24.09. - 22-23.10.

Sievietes

Sievietes Svari ir stila un šarma etaloms. Kā vēsta horoskops, Svari sabiedrībā ir patīkami, gudri un skaisti. Vienmēr cenšas atšķirties, izcelties, lai atkal un atkal baudītu komplimentus.

Sieviete Svari ļoti ņem vērā sabiedrības viedokli. Viņām ir lieliska stila un modes izjūta, viņas ātri uztver modes tendences un spēj veiksmīgi nokārtot savu dzīvi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dod priekšroku vieglam, nesarežģītam darbam, kur nav jāiespringst. Cenšas izrādīties. Sliktākajās izpausmēs var tēlot Sniega Karalieni, absolūti nepieejamu. Taču horoskops vieš cerības atkausēt šīs skaistules sirdi tam, kas spēs demonstrēt klasisku, bruņiniecisku aplidošanu. Šij lēdijai ir īpaši svarīgi, lai viņas dzīves pavadonim piemīt labas manieres.

Sievietes Svari ir miermīlīgas. Horoskops ļauj apgalvot, ka pat sarežģītās ģimenes situācijās šo lēdiju būs grūti izvest no pacietības. Viņa vienmēr ir aristokrātiski mierīga un nesatricināma. Horoskops norāda, ka sieviete Svari var lieliski izpausties mākslā. Taču, attiecībā uz apkārtējiem cilvēkiem, mēdz būt vēsa (svari ir vienīgā horoskopa zīme, ko simbolizē nedzīvs priekšmets).

Ja sieviete Svari iziet sabiedrībā, viņa izskatās nevainojami. Viņa ļoti daidz laika velta sev, dēļ kā viņas partneris var justies aizvainots par vienaldzību pret viņu. Viņas tiecas būt kā pati pilnība.

Seksā šīs sievietes dod priekšroku klasikai. Svari lielu nozīmi piešķir gaisotnei: sveces, vīns, rožu pušķis skaistā vāzē. Viņām visu gribās darīt skaisti, izsmalcināti, baudīt mirkli. Impulsīva, vētraina kaisle viņām ir sveša.

Sievietes Svari mīl bohēmisku dzīvi, pirmās izmanto modīgus jauninājumus un vienmēr pārzina jaunāko modi. Kas attiecas uz kosmētiku un parfimēriju, tad viņas pašas var kļūt par stilistiem šajā sfērā, ja nepieciešams. Viņu nevainojamai krāsu, aromātu un stila izjūtai kopumā var uzticēties.

Kas attiecas uz māju, ģimeni, bērnu audzināšanu, tad viņa nevainojami noformēs interjeru, iemācīs bērniem labas manieres, parūpēsies par viņu daudzpusēju attīstību. Ciemiņus uzņems augstākajā līmenī, sastādīs lielisku ēdienkarti. Sieviete Svari visās sfērās cenšas ieviest skaistumu.

 

Vīrieši

Tipiski šīs zīmes pārstāvji ir miermīlīgi, nemīl krīzes situācijas – tādas, kur jādemonstrē gribasspēks. Viņi ir estēti ar brīnišķīgām manierēm. Horoskops vēsta, ka šādiem vīriešiem ļoti svarīga ir korporatīvā kultūra, tās organizācijas imidžs, kurā viņi strādā. Saskaņā ar horoskopu, viņi vienmēr tiecas pēc ideāla, viņi profesionāli pilnveidojas, ja vien neuzskata, ka tā jau ir pietiekami lieliski visās jomās.

Darījumu jomā viņu jājamzirdziņš ir pārrunas, darījumi, sociālā darbība, reklāma, kā arī izklaides industrija, mākslas sfēra.

Jaunībā viņiem mēdz būt sarežģīti izvēlēties profesiju, kā arī dēļ slinkuma realizēt nospraustos mērķus. Viņiem daudz kas tiek dots tāpat vien, viņi daudz sasniedz pateicoties savam šarmam un artistismam.

Ja vīrieši Svari ir koncentrējušies un savākti, tad sasniedz spīdošus rezultātus. Vēlme pēc sabiedrības atzinības un balvas ir viņu neatņemama iezīme. Viens no trumpjiem – prasme izmantot situāciju, to, ko sauc par attīstītu sociālo intelektu.

Vīrieši Svari pēc dabas ir harmoniski, nemīl straujas kustības un lēmumus. Sev apkārt cenšas radīt tādu pat mierīgu atmosfēru. Taču dažkārt vēlme nogludināt konfliktus un visiem izdabāt var būt uz robežas ar nodevību.

Kas attiecas uz privāto dzīvi, tad tipiski vīrieši Svari meklē sev visās sfērās brīnišķīgu sievieti – jā, tieši tā, visās sfērās. Viņi tik smalki izjūt skaistumu, ka skaistā dzimuma pārstāvēm var būt grūti atbilst šim etalonam.

No šī vīrieša nevajag gaidīt varoņdarbus un aktīvu rīcību, tieši pretēji, jo svarīgāks ir lēmums, jo sarežģītāk tam saņemties. Vīrietis Svari ar savu pilnību spēj iekarot jebkuru sirdi. Viņiem ļoti svarīgs ir rituāls, manieres, tāpēc no bildinājuma viņi spēj uztaisīt veselu izrādi (vārda labākajā nozīmē). Kā darbā, tā arī mājās, viņiem nepieciešama komfortabla atmosfēra, citādi viņiem ir grūti eksistēt.

Seksā vīrieši Svari ir jutekliski, mīl īpašu atmosfēru ar atbilstošu atribūtiku. Viņi mīl drīzāk daudzveidību, kā ekstrēmu. Neuzticību nepiedos, kaut gan pašiem ir grūti turēties pretī jaunas dievietes valdzinājumam.

Bērnu audzināšanā mīl sistemātiku un stingrību, taču dara to mierīgi. Ja neuzspiež jaunākajai paaudzei savus ideālus, tad attiecības veidojas draudzīgas.

Kas attiecas uz ģērbšanās stilu, vīrieši, tāpat kā sievietes, ir ļoti prasīgi, ievēro nianses un rada nevainojamu tēlu. Dažkārt mēdz būt nedaudz sievišķīgi, aizraujas ar kosmētiku, parfimēriju.