SKORPIONS: 23-24.10. -  21-22.11.

Sievietes

Tipiska sieviete Skorpions ir alkatīga pavedinātāja. Viņai piemīt unikāls magnētisms, kas pievelk vīriešus uz viņas šarmu. Taču noturēties šīs sievietes tuvumā nemaz nav tik vienkārši. Jau kopš bērnības spilgti izpaužas šīs sievietes raksturs: viņas ir spēcīgas un patstāvīgas, par viņām mēdz teikt - jūra līdz ceļiem. Viņas nebaidās no grūtībām, tieši otrādi, sarežģījumi viņas tikai iedvesmo. Un, jo sarežģītāks ir Skorpiona nospraustais mērķis, jo interesantāka viņām šķitīs sasniegšanas taktika. Vīriešu valdzināšana nav šīs sievietes mērķis – viņi jau tā pakļaujas vienam viņas skatienam. Tipiskais sievietes Skorpiona horoskops ir liktenīgās sievietes horoskops.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šīs sievietes ir daudzpusēji apdāvinātas: viņas veiksmīgi un ar sajūsmu izpaužas gan zinātnē, gan radošajās nodarbēs. Taču galvenā māksla, ko labi pieprot sieietes Skorpioni, ir sekss.

Šīs sievietes seksuālais horoskops vēstī par bagātīgu pieredzi, tieksmi eksperimentēt un meistarību gultā. Siņa par saldkaisli zina visu un pat vairāk. Viņa ar prieku dalīsies savā meistarībā, bet tikai ar izredzēto. Sieviete Skorpions, neskatoties uz savu superseksualitāti, tiecas pēc uzticības un stabilitātes laulībā. Tāpēc arī partnerī meklē drošību un augtsirdību. Viņa no izredzētā prasa daudz, taču pretī arī piedāvā ne vairāk, ne mazāk – sevi visu, bez pārpalikuma. Sievietes Skorpioni ir visai pašaizliedzīgas un izturīgas (to nodrošina 2 valdošās planētas – Plutons un Marss), viņas vienmēr palīdzēs grūtā brīdī.

Pārāk mierīga un mērena dzīve šīm sievietēm šķiet garlaicīga, tāpēc, ja jūsu izredzētā sieviete Skorpions nav kaskadiere, krīzes menedžere vai estrādes zvaigzne, tad viņai būs nepieciešams adrenalīna uzliesmojums, kur dažkārt noderēs arī iemīļotā servīze. Lai kāds arī nebūtu Skorpiona horoskops, viņa necietīs garlaicīgu un mērenu dzīvi. Pluss ir tajā, ka izlīgšana vienmēr būs ne mazāk temperamentīga.

Dzīve ar tipisku sievieti Skorpionu ir gan sarežģīta, gan brīnišķīga – gan elle, gan paradīze. Viņām ir laba atmiņa un var sāpīgi iedzelt, ja nopietni aizvainosiet: viena no rakstura īpašībām – atriebība. Vētrainās emocijas liek viņām rīkoties kā aktīvam vulkānam, viņām var būt grūti savaldīt savu kaislīgo dabu, tāpēc ir ļoti labi, ja ir iespēja iztērēt šo enerģiju radošā gultnē. Viņas mēdz būt diezgan aizdomīgas, dēļ kā pašas mocās.

Ar karjeru saistītie aspekti horoskopā norāda uz neatlaidību un valdonīgumu. Viņām droši var uzticēt vissarežģītākos projektus un atbildīgākos darbus, viņas neliks vilties. Viņas lieliski prot izmantot situāciju, kas palīdz viņām kāpt pa karjeras kāpnēm.

Kas attiecas uz ģimeni un bērnu audzināšanu, tad šajā jomā sieviete Skorpions ir plēsējs. Viņa pati zina, kā rīkoties un viņai nevajag neviena labos padomus. Viņas ir diezgan prasīgas mātes, neļauj bērniem atslābināties, kas labvēlīgi ietekmē bērnu attīstību un veidošanos.

Tipiskas Skorpiona sievietes imidžā parasti dominē „vampīa” stils – tumšas krāsas, košas lūpu krāsas. Šīs sievietes ģērbjas nevis pretenciozi, bet strikti un stilīgi, dažkārt nedaudz seksuāli agresīvi. Taču uz viņām tas izskatās harmoniski. No parfimērijas viņas dod priekšroku piesātinātām kompozīcijām, izteiktiem jutekliskiem aromātiem, kas veicina seksuālo tieksmi: kanēlis, vaniļa, ilang-ilang u.c..

 

Vīrieši

Tipiski vīrieši Skorpioni, tāpat kā sievietes, ir visai pievilcīgi, taču apkārtējos rada pavisam pretējas jūtas: viņiem ir grūti „piekļūt”, dažkārt viņi sev apkārt uzceļ tādu dzeloņdrāšu žogu, ka ar viņiem ir grūti kontaktēties. Kopumā vīrieša Skorpiona horoskops vēstī par ļoti spēcīgu personību, ar netradicionālu humora izjūtu un neatlaidību – darīs visu, lai sasniegtu savu mērķi.

Vīriešiem Plutona un Marsa enerģija ir daudz harmoniskāka kā sievietēm, darbā viņiem nav līdzvērtīgo, ja viņi ir izvēlējušies savu darbības lauciņu, kur vērst enerģiju. Viņi ir diezgan komunikabli, asprātīgi un dažkārt ievainojami. Tāpēc kolēģiem un apkārtējiem mēdz būt grūti atrast kopīgu valodu ar šīs zīmes vīriešiem. Vēl jo vairāk tas, ka viņiem ir raksturīgs aizdomīgums. Horoskops bieži vēsta par veiksmi tādās nozarēs kā operatīvais darbs, kriminālistika: tieši aizdomīgums un mērķtiecība palīdz viņiem gūt lieliskus rezultātus šajās nozarē.

Tipiski Skorpioni spēj un mīl rezultatīvi strādāt, īpaši saspringtos apstākļos. Saspringts termiņš, ekstremāli apstākļi – tas ir tieši tas, kas viņiem nepieciešams iedvesmai. Viņi nebaidās no vienvirziena domāšanas, neatkarīgi no tā, kas ir viņu sarunu biedrs.

Vīrieši Skorpioni, ja grib, spēj ar savām idejām aizraut daudzus. Prot nestandarti domāt, lieliski līderi krīzes situācijās, droši uzņemas atbildību un prasmīgi tiek galā ar saviem pienākumiem. Lieliski risina kreatīvus uzdevumus, visai labi izgudrotāji.

Ļoti bieži starp veiksmīgiem biznesmeņiem ir tieši Skorpioni, to tipiskajiem pārstāvjiem ir burtiski oža uz naudu. Viņi prot izdevīgi ieguldīt un pavairot ne tikai savu kapitālu, bet arī bankas kredītu. Viņi ātri uztver sabiedrības vēlmes un to izmanto.

Priekšnieki Skorpioni ir diezgan despotiski, gatavi izspiest pēdējo sulu no padotajiem, bet bieži tas ir tikai tāpēc, ka viņi arī sevi darbā nežēlo. Bet katrs, kā zināms, par citiem spriež pēc sevis. Viņiem ir lielāka iespēja kā citiem krist depresijā, viņu pašanalīze var nonākt līdz paššustīšanai. Vīrieši Skorpioni ir uzticami draugi, kas nekad neatstās nelaimē.

Šie džentelmeņi ir sarežģīts, bet kārots medījums jebkurai medniecei. Lieta tāda, ka Skorpioni ļoti ātri sajūt viltu, tāpēc, ja jums nav patiesu jūtu un kaisles, jums praktiski nav nekādu cerību nopietnām attiecībām.

Mīlas attiecībās privātīpašnieciski, bet ļoti uzticami un stabili vīri. Kā likums, pret laulībām izturas diezgan nopietni. Taču viena no negatīvajām izpausmēm – skopums. Tēvs Skorpions ir ļoti gādīgs un pedantisks savu atvasīšu audzināšanā. Dažkārt viņam šķiet, ka viņš labāk par māti zina ko un kā vajag darīt. Mīlas horoskops liecina par pastāvīgumu. Viņi spēj līdz pat visai pieklājīgam vecumam izdabāt savai izredzētajai. Viņi nav Don Žuani, kas pārzina mīlas rotaļu smalkumus.

Kas attiecas uz imidžu, tad dažkārt viņi rada drūma cilvēka iespaidu, tāpat kā sieviets, mīl tumšus toņus, bet izmanto košus akcentus. No parfimērijas, kā likums, dod priekšroku vīrišķigiem aromātiem ar koksnes, dzintara un muskusa notīm.