ZIVIS

Zivis – Auns: Dinamiskais Auns atklāj visu Zivju potenciālu guļamistabā. Protams, ka Auns dominē, bet tieši to arī Zivis grib. Šim pārim jāievēro takta sajūta, lai veiksmīgi sadarbotos citās sfērās. Zivis ir ļoti jūtīgas pret kritiku, bet Auns nereti mēdz būt ass. Ja viņi tiks galā ar savstarpējām atšķirībām, tad var nodibināties ilgstošs sakars.

Zivis – Vērsis: Viņi ir gandrīz vienādi jūtīgi, bet ārkārtīgi jūtīgām Zivīm vajadzīga īpaša uzmanība, kuru ne vienmēr spēj sniegt raupjais materiālists Vērsis. Daudz sentimentālākās un emocionālākās Zivis var ciest no aizskartajām jūtām, ja pret viņām izturēsies pārāk ikdienišķi. Ja izdosies pārvarēt šīs problēmas, var veidoties veiksmīgs pāris. Jutekliska savienība, apmierinošas laulības.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zivis – Dvīņi: Divas nestabilas zīmes ar ne pārāk veiksmīgu kombināciju seksā. Starp viņiem var rasties fiziska aizraušanās, bet Dvīņi ir pārāk mainīgi, un Zivis ir pārāk jūtīgas, lai tas turpinātos ilgi. Dvīņu neuzmanība aizskars Zivis. Abi ir pārāk egocentriski, lai censtos pielāgoties viens otram. Viņiem vajag daudz stiprākus un valdonīgākus partnerus. Īsa, iespējams, kaislīga savienība, mierīgas laulības.

Zivis – Vēzis: Vēzis var izrādīties prasīgs mīļākais, bet zivis pret to neiebildīs. Viņi abi neslēpj savu seksualitāti un var ilgu laiku pavadīt gultā. Vēzis uzņemās vadošo lomu un pieņem lemumus. Neskatoties uz atsevišķiem strīdiem, kopumā viņus apmierina abu emocionālās prasības un viens par otru rūpējas. Lieliski saderīgs pāris.

Zivis – Lauva: Uguns ar ūdeni nav sajaucami. Nesavaldīgo Lauvu apbēdina Zivju noslēpumainība, pat guļamistabā. Neviens no viņiem nav spējīgs izprast otru līdz galam. Sentimentālās Zivis sāk aizkaitināt Lauvu, kurš ar to sāk meklēt izklaides citur. Zivis ar savām bēdīgajām domām paliek mājās, kamēr Lauva staigā riņķī. Sakars būs grūts, laulības nenesīs apmierinājumu.

Zivis – Jaunava: Tā kā Zivis ir ārkārtīgi jūtīgas, viņas nesaņem pietiekamu apmierinājumu no savaldīgās Jaunavas. Jaunava atraida lielo seksuālo uzmanību no Zivju puses, kļūst pārlieku kritiska un piekasīga. Ir arī citas problēmas. Praktiskā un loģiskā Jaunava nesamierināsies ar Zivju ekstravaganto gaumi un viņu pārlieku lielo emocionalitāti. Jaunava kaļ plānus, bet Zivis rīkojas mirkļa iespaidā, bet pēc tam maina savu lēmumu. Sakars, kas izsauc daudz strīdu, laulības bez prieka.

Zivis – Svari: Var rasties sarežģījumi atsevišķos dzīves aspektos, izņemot fizisko. Pat tad, ja viņi spēs ar to tikt galā, iespējas, ka sanāks kaut kas labs, ir visai niecīgas. Svari nenodrošina Zivīm tik nepieciešamo līderību. Abi mīl greznību, bet neviens negrib strādāt, lai to iegūtu. Sakars liks vilties, laulības agri vai vēlu izgāzīsies.

Zivis – Skorpions: Viņiem vajadzētu izbaudīt dziļi apmierinošas fiziskās attiecības. Viņi brīnišķīgi der viens otram kā mīlnieki, Skorpiona spēks sniedz atbalstu Zivīm arī visās citās jomās. Zivis neprovocēs Skorpiona greizsirdību un Skorpiona privātīpašnieciskie instinkti būs pilnībā apmierināti. Abi ātri uzbudinās mīlēšanās laikā un gūst pilnīgu baudu. Lieliska savienība un, jo ātrāk viņi aprecēsies, jo labāk.

Zivis – Strēlnieks: Erotiskajā jomā viņiem var būt patīkami mirkļi, taču Strēlnieks ir neatkarīgs un uzņēmīgs, bet Zivis, to jūtot, kļūst par vēl lielāku apgrūtinājumu viņam. Nīkulīgā Zivju uzvedība mīlēšanās laikā izsauc Strēlniekā garlaicību, kurš visu laiku meklē kaut ko jaunu. Strēlnieks nespēj turēties pretī vēlmei provocēt un pasmieties par sentimentālajām Zivs ciešanām. Saikne izbeigsies, knapi sākusies. Laulības būtu katastrofa.

Zivis – Mežāzis: Brīnišķīga saderība seksuālajā ziņā. Viņiem var būt lielas problēmas un pārpratumi, bet viņi abi ir labi sagatavoti, lai atrastu pareizo risinājumu. Spēcīgais, valdonīgais Mežāzis zina, kā likt Zivīm justies gribētām un aizsargātām. Zivis, savukārt, ienesīs Mežāža emocionālajā dzīvē romantiskas vēsmas. Ar savām atšķirībām viņi papildina viens otru, un tas dod pārliecību brīnišķīgam sakaram un laulībai.

Zivis – Ūdensvīrs: Seksuālajā ziņā viņi kādu laiku šķiet pievilcīgi viens otram, jo abi ir izdomas bagāti mīlas lietās. Taču Zivju individuālismam un subjektivitātei ir maz kopīga ar sabiedrisko un atvērto Ūdensvīra raksturu. Neatkarīgais un izlēmīgais Ūdensvīrs nepiepūlēsies, lai izteiktu atbalstu un piešķirtu pārliecību Zivīm. Ūdensvīrs cenšas problēmas risināt loģiski, Zivis – emocionāli, un pēc kāda laika šīs problēmas viņus apraks.

Zivis – Zivis: Savstarpējā līdzcietība garantē brīnišķīgu sapratni seksuālo vajadzību jomā. Ja viņu problēmas spēs izgaist uz fiziskās saderības fona, tas būs viens no labākajiem Zodiaka pāriem. Ar savām emocionālajām pretenzijām viņi pamazām pārbauda viens otru. Bez stipra un valdonīga partnera viņi var aiziet katrs uz savu pusi. Diezgan seksuāla savienība, laulības var kļūt seksuāli ļoti neķītras.