VĒZIS

Vēzis – Auns: Vēzim šķiet, ka Auns pārāk stipri mīl piedzīvojumus. Vēzis ir daudz tradicionālāks, lai gan sākotnēji var rasties spēcīga seksuāla aizraušanās. Ar laiku Auns izprovocēs Vēža drūmo greizsirdību un Vēzi var ātri aizvainot Auna asā mēle. Aunam nepatīk Vēža privātīpašnieciskums. Sarežģītas attiecības, neveiksmīgas laulības.

Vēzis – Vērsis: Vēzis ienes šajās attiecībās juteklismu un izdomu. Abi ir kaislīgi un neizjūt vajadzību pēc sānsoļiem, lai būtu apmierināti viens ar otru. Vērsis spēj saprast Vēža garastāvokļa maiņas un var nolīdzināt problēmas, ja tādas radīsies. Vērsis ir uzmanīgs. Vēzis ir atsaucīgs uz Vērša uzmanību. Savstarpējā sapratne veicinās patīkamas attiecības. Veiksmīgas laulības.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vēzis – Dvīņi: Vēža nepārliecinātība par sevi tikai palielināsies nepastāvīgā, flirtējošā un baudu mīlošā Dvīņa klātbūtnē. Dvīņu nevaldāmā seksuālā enerģija radīs Vēzim problēmas un izsauks rīvēšanos. Vēzis būs ļoti greizsirdīgs un centīsies apvaldīt Dvīņu aktivitāti, kas izsauks viņu neizpratni. Ļoti emocionāla savienība un iespējamas ilgstošas attiecības, neskatoties uz temperamentu nesaderību.

Vēzis – Vēzis: Viņi ir pārāk līdzīgi, lai būtu laimīgi. Abi ir pārāk jūtīgi, kas var novest pie emocionālām problēmām. Abi grib ieņemt vadošo lomu seksuālajās attiecībās un tas izsauc biežus strīdus un kritiku. Fiziski viņi viens otram šķiet pievilcīgi un sākotnējā saikne var būt diezgan jutekliska. Laulībām būs nepieciešama milzu labvēlība un savstarpējā sapratne, lai tās būtu ilgstošas.

Vēzis – Lauva: Lauvai ir tieksme stabilizēt Vēža garastāvokli. Lauva ir dāsna, kad ir pieķērusies, un tas mainīgajam Vēzim rada pārliecības sajūtu. No otras puses, Lauvai ir nepieciešami glaimi un sajūsma, īpaši seksa jomā, un viņam ir nepieciešams dominēt. Ja Vēzis ir gatavs nākt Lauvai pretī, tad iespējams kaislīgs sakars un ļoti veiksmīgas laulības.

Vēzis – Jaunava: Jaunava ir praktiska un nodrošina šo attiecību pamatu. Vēzis ir daudz emocionālāks par savaldīgo Jaunavu, bet viņi ir spējīgi izjust maigu pieķeršanos viens pret otru. Seksuālajā jomā viņi brīnišķīgi sader. Problēma ir tajā, ka abi ir kautrīgi un abiem jāpieliek pūles, lai nepaliktu garlaicīgi. Laba savienība un iespējamas nesliktas laulības.

Vēzis – Svari: Svariem ir grūti saprasties ar Vēža mainīgo temperamentu. Vēzis jūtas nepārliecināts un nemierīgs par Svaru pieķeršanos. Svarus piesaista Vēža garastāvoklis, bet viņi dod priekšroku izvairīties no nepatikšanām. Ja Vēzis ir aizvainots, tas rada sarežģījumus. Kad Svari sāk skatīties apkārt, attiecības iet uz beigām. Sakars ir iespējams, bet laulības riskantas.

Vēzis – Skorpions: Skorpiona spēks un vēlme dominēt un aizsargāt – tas ir tieši tas, kas Vēzim nepieciešams. Vēzis ir daudz jūtīgāks seksuālajās attiecībās, bet skorpions ir daudz kaislīgāks. Taču, Vēža vēlme sniegt apmierinājumu, palīdz izvairīties no daudzām problēmām šajā jomā. Skorpiona nevaldāmā greizsirdība netiek modināta, jo Vēzis ir uzticīgs savam partnerim. Mīlestība tikai pieaug un labā savienība var pāraugt brīnišķīgā laulībā.

Vēzis – Strēlnieks: Viņiem ir pretēji mērķi un pretējas vēlmes. Strēlnieks ir klejotājs un nemīl sevi sasaistīt ar seksuālām saitēm. Vēzim mīlestībā  ir nepieciešama pārliecinātība, ko Strēlnieks nav spējīgs nodrošināt. Vēzis dzīvo priekš nākotnes. Strēlnieks tikai šodienai. Kad Strēlniekam paliek garlaicīgi, viņš meklē jaunus sakarus. Vēzis būs dziļi aizvainots. Diezgan neskaidras perspektīves.

Vēzis – Mežāzis: Mežāzis nav spējīgs nodrošināt to pieķeršanos, kas nepieciešama Vēzim, viņam ir pārāk daudz citu interešu. Taču starp šīm zīmēm ir spēcīga seksuālā aizraušanās. Guļamistabā viņiem viss būs brīnišķīgi, kamēr Mežāža praktiskums un savaldība nesāks kaitināt Vēzi. Nestabila savienība un laulības nav vēlamas.

Vēzis – Ūdensvīrs: Vientuļais Ūdensvīrs atnesīs pārāk daudz nemiera ievainojamam Vēzim. Vēzis ir daudz atvērtāks un noturīgāks par piedzīvojumu kāro Ūdensvīru, kas vienmēr gatavs atsaukties uz sirēnu saucieniem. Vēža vajadzības var palikt neapmierinātas. Ūdensvīram ir tieksme atbrīvoties no emocionālām vajadzībām. Kādu laiku viņi būs spējīgi atrast kopīgu valodu gultā, bet viesistabā viņi partnerību vairs neizturēs.

Vēzis – Zivis: Seksuālajā ziņā labs pāris. Abi ir atsaucīgi, pieķērīgi, viens otru atbalsta. Iespējams, ka Vēzis ieņems līdera pozīciju, jo Zivīm mīlestībā ir tieksme uz sava veida ekscentrismu. Strīdi nebūs ilgstoši un ātri beigsies gultā. Viņi brīnišķīgi der viens otram gan dienā, gan naktī, gan īsam, gan ilgam laikam.