VĒRSIS

Vērsis – Auns: Divas dažādas personības. Vērsis nemīl, ka viņu steidzina un tādējādi atvēsinās Auna entuziasmu, kas tendēts uz daudz impulsīvākiem seksa priekiem. Vērsim nav attīstīta jutekliskā iztēle un, ja Auns paļausies uz emocijām, tad Vērsim būs grūti viņam atbildēt. Sakars var būt ugunīgs, bet laulībā Vērsim nāksies iemācīties pievērt acis uz Auna neuzticību.

Vērsis – Vērsis: Viņi ne vienmēr ir seksuāli saderīgi. Sieviete mīlestībā ir sentimentāla, vīrieši ir daudz piezemētāki. Vīrietis Vērsis drīzāk dos priekšroku citu vīriešu kompānijai. Viņam patīk vilkties aiz sievietes. Sieviete Vērsis nepanes krāpšanu vai neuzmanību pret sevi. Sakars var būt un tam ir jābūt patīkamam, bet par laulību ilgtspēju nākas tikai minēt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vērsis – Dvīņi: Divkosīgie un mainīgie Dvīņi ir pastāvīgo Veršu pretstats. Vērsi piesaista Dvīņu artistisms un bagātā iztēle. Vērša savaldība izsauc Dvīņu interesi. Taču Dvīņus kaitina Vēršu lēnā reakcija un neveiklie, nemākulīgie glāsti. Neaizraujoša savienība un ne pārāk labas laulību perspektīves.

Vērsis – Vēzis: Vēzis Vērsim šķiet romantisks un apmierinošs partneris. Vērša stabilitāti nesatricinās Vēža garastāvokļa maiņas. Vērša mērķu pastāvīgums sniedz stabilu pamatu seksuālo attiecību sākumam. Abiem ir vēlme pēc kaislīgas un emocionālas dzīves. Ja viņus apmierina fiziskā puse, tad sakars būs pieņemams un iespējamas veiksmīgas laulības.

Vērsis – Lauva: Vērsim nāksies samierināties ar Lauvas lielummāniju. Lauvai šķiet pašsaprotami ieņemt centrālo pozīciju mīļotā dzīvē. Lauva ir dzīvespriecīgs un atsaucīgs; Vērsim ir nosliece uz savaldīgumu un egoismu. Seksuālajā sfērā problēmas nav gaidāmas, bet Lauvai nāksies piebremzēt ar tempu un garastāvokli. Lauvu ir grūti apmierināt un tas var radīt sarežģījumus. Ja skatās ilgstošā perspektīvē, tā nav pati labākā savienība.

Vērsis – Jaunava: Vērsim ir daudz vairāk attīstīts fiziskais sākums un viņu var kaitināt Jaunavas puritāniskās noslieces. Mīlējoties Jaunava dod priekšroku parastiem ceļiem un pēc iespējas izvairās no visa liekā. Vērsim nav nekas pret vienkāršību, bet viņa nenogurdināmība seksā var satraukt Jaunavu. Neskatoties uz to, problēmu nav daudz. Laba savienība un iespējamas veiksmīgas laulības. Taču nepieciešams kompromiss attiecībā uz seksu.

Vērsis – Svari: Svari ienesīs Vēršu dzīvē lielu daļu emocionālā siltuma un sapratnes, kas nepieciešama visu fizisko problēmu analīzei un risināšanai. Svari centīsies iekvēlināt un apmierināt partneri. Arī vērsis ir uzstājīgs, tā ka savstarpējai apmierinātībai ir lielas izredzes. Vērsis var uzņemties guļamistabā vadošo lomu. Sakars ir „simpātisks” un iespējama laba un ilgstoša savienība.

Vērsis – Skorpions: Viņiem abiem ir vienāda seksuālā apetīte. Turpretī neviens no viņiem neizjūt nepieciešamību pēc  sakariem no malas. Sakaitināts Vērsis var būt ietiepīgs, bet no Skorpiona dusmām, ja viņu sanikno, jāuzmanās visām zīmēm. Gaidāms vētrains sakars un laulības iespējamas tikai pie neticamas pacietības.

Vērsis – Strēlnieks: Risks ir tajā, ka Vērsis centīsies pielikt brīvību mīlošo Strēlnieku pie īsas saitītes. Tas nedos rezultātu. Ārkārtīgi seksuālais Vērsis būs apmierināts ar Strēlnieka saldkaisli, taču aizkaitināts ar viņa tieksmi meklēt mīlestību kur vien pagadās. Viņiem abiem būs labi, taču vieglprātīgais Strēlnieks būs daudz labāks mīļākais, kā viņa laulātais.

Vērsis – Mežāzis: Abiem ir līdzvērtīga seksuālā aizraušanās. Neviens no viņiem netiecās pēc nepiespiesta un ekstravaganta seksa. Vērsim nepatiks Mežāža iedzimtā tendence slēpt savas cerības. Savukārt Mežāzim nepatiks Vērša vēlme turēties pie savas pārliecības. Viņu attiecībās nebūs romantikas, taču viņi ir spējīgi uz juteklisku mīlestību un labu, ilgstošu partnerību.

Vērsis – Ūdensvīrs: Ūdensvīrs, kas ir tendēts uz pašanalīzi, nebūs visai ieinteresēts uz mīlestības fizisko pusi tik ļoti kā Vērsis. Ūdensvīrs dos priekšroku intelektuālam kontaktam, bet šāds mīlestības veids neapmierinās Vērsi. No otras puses. Vērsis Ūdensvīram šķitīs pārāk prasīgs. Taču Ūdensvīram patīk apgūt seksa tehniku un tas var viņu aizraut. Tikai gadījumu sakars, laulības nav perspektīvas.

Vērsis – Zivis: Zivīm ir dzīvs, neprognozējams temperaments seksuālajos sakaros. Vērsim var izrādīties grūti ar to tikt galā. Palīdzot Zivīm viņu fantāziju realizēšanā, taktiski un uzticami tās atbalstot, uzstājīgais Vērsis var daudz sasniegt. Seksuālās harmonijas veiksme ir atkarīga no Vērša. Labas perspektīves ugunīgam sakaram un apmierinošai laulībai.