ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs – Auns: Guļamistabā nevajadzēs garlaikoties. Problēmas būs tad, ja kāds no viņiem mēģinās otru piespiest kaut ko darīt, jo neviens no viņiem nepacieš partnera dominēšanu. Abi seksā ir izdomas bagāti un saderīgi arī citās jomās. Spēcīgais Auns kļūs par līderi. Brīnišķīgas izredzes sakaram un arī ilgstošākām attiecībām.

Ūdensvīrs – Vērsis: Kaislīgais un ārkārtīgi seksuālais Vērsis neatbalsta Ūdensvīra pieeju seksam. Vērsis negrib draugu, bet partneri, toties Ūdensvīram ir tendence veidot draugu no seksuālā partnera. Ūdensvīrs ir pārāk aizņemts ar sabiedrisko darbu, lai apmierinātu mājās sēdētāju Vērsi. Nepārtraukta divu spēcīgu raksturu sadursme, kas nepiekrīt kompromisiem – bēdīga perspektīve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ūdensvīrs – Dvīņi: Iespējams, ka Ūdensvīrs ir spējīgs pakļaut Dvīņus. Guļamistabā būs daudz patīkamā un maz spiediena vai kaisles. Uzbudināmie un mainīgie Dvīņi labi padodas Ūdensvīra pastāvīgajai ietekmei. Ja Dvīņus ieinteresēs Ūdensvīra nodarbes ārpus mājas, viņi to sāks darīt kopā. Interesanta savienība, apburošas laulības.

Ūdensvīrs – Vēzis: Emocionālais Vēzis kaitina Ūdensvīru ar to, ka piešķir seksam pārāk lielu nozīmi. Ūdensvīrs dod priekšroku mazākai kaislei un daudz uzmanīgākai attieksmei vienam pret otru. Ar laiku Ūdensvīrs sajutīsies nošķirts no pasaules un sāks noraidoši izturēties pret pastāvīgo un pieķērīgo Vēzi. Aizvainotais Vēzis sadusmosies un sajutīsies nevajadzīgs. Savienībā ir daudz sarežģījumu. Laulībā – milzum daudz problēmu.

Ūdensvīrs – Lauva: Var sanākt sazin kas, kaut gan kādu laiku izskatīsies daudzsološi. Pamatproblēma: Lauvu vairāk interesē attiecību fiziskā puse, bet Ūdensvīru – garīgā. Ūdensvīrs nespēj Lauvai sniegt to seksuālo pielūgsmi, kas Lauvai nepieciešama. Abi ir neatkarīgi. Ūdensvīrs noraidīs jebkurus Lauvas mēģinājumus dominēt. Viņi nespēs izturēt ilgstošas attiecības.

Ūdensvīrs – Jaunava: Starp viņiem nav spēcīga seskuālā tieksme. Abus visvairāk interesē garīgā puse. Nebūs īpašas kaisles, nebūs seksuālās stimulācijas iniciatīvas. Skaidrā un praktiskā Jaunava ir tendēta kritizēt Ūdensvīru. Klusais sakars ļoti ātri izbeigsies. Laulības iespējamas tikai tad, ja abi atradīs kopējas intereses guļamistabā.

Ūdensvīrs – Svari: Abi ir jutekliskas un seksuālas būtnes. Svaru nosliece uz erotiskām rotaļām ir tieši tas, kas piesaistīs Ūdensvīru pie seksa. Abi ar prieku izpilda viens otra prasības. Abi mīl greznību, gūst baudu no mākslas, mūzikas un brīvi tērē naudu. Patīkams sakars un neparasti veiksmīgas laulības.

Ūdensvīrs – Skorpions: Skorpions ir tik greizsirdīgs, ka Ūdensvīrs vienkārši nav spējīgs ar to samierināties. Ūdensvīrs ir vienaldzīgs pret seksu, bet Skorpiona agresivitāte var pāraugt sadismā. Pilnīgi dabiski, ka Ūdensvīrs sāks meklēt laimi ārpus mājas, tālāk no Skorpiona. Īslaicīgs sakars, lailības arī.

Ūdensvīrs – Strēlnieks: Abi ir neprognozējami, aktīvi, dzīvespriecīgi. Labi pavada laiku gultā. Viņiem ir plašas seksuālās intereses, dzīva iztēle un daudz fantāziju. Abi mīl atrasties sabiedrībā, ārpus mājas un paši ir interesanti cilvēki, kas necieš no greizsirdības. Lieliski partneri gan īsam, gan ilgam laikam.

Ūdensvīrs – Mežāzis: Slikti sader seksuāljā jomā. Mežāzis Ūdensvīru uzskata par aukstu un vienaldzīgu. Ūdensvīrs nesaprot provinciālo un praktisko Mežāzi – privātīpašnieku. Sakars var sākties, bet drīz vien izbeigsies.

Ūdensvīrs – Ūdesnvīrs: Lieliska saderība. Abi ir izdomas bagāti mīlas lietās, garīgi un fiziski stimulē viens otru. Seksuālajā jomā viens otru apmierina. Taču nav dziļu jūtu. Abi ir pārāk racionāli, saprātīgi un mērni. Daudz interešu ārpus attiecībām. Patīkams sakars, drošas laulības.

Ūdensvīrs – Zivis: Viņu seksuālā tuvība pāraug karā ar melodrāmas elementiem. Jutekliskās Zivis kļūst ļoti atkarīgas no Ūdensvīra un patstāvīgi pieprasa viņa mīlestības apliecinājumus. Ūdensvīrs jūtas sasaistīts. Viņiem bieži ir dažādi mērķi. Sakars sākotnēji var šķist daudzsološs, bet nekur nenovedīs.