SVARI

Svari – Auns: Savienībai traucē iekšējā spriedze. Auns ir uzstājīgs un nenogurdināms, tai laikā, kad Svari meklē pilnību un jūt nepieciešamību pēc mierīga partnera. Pamatatšķirības temperamentos noved pie neizbēgamiem strīdiem. Seksuālajām attiecībām gan vajadzētu būs veiksmīgām. Prognoze: brīnišķīga guļamistaba, štruntīga viesistaba. Iespējams sakars, bet ne laulības.

Svari – Vērsis: Vērsis ir pārāk privātīpašniecisks priekš romantiskajiem Svariem. Vērsis ātri sāks ciest no spēcīgas greizsirdības. Tomēr palīdz tas, ka fiziski viņi labi sader. Svari ir spriestspējīgi, pakļāvīgi un spēs tikt galā ar Vērša augstprātību un ietiepību. Svaru tieksme uz nepastāvību var nokaitināt Vērsi. Viņi der apmierinājumam un rotaļām, bet ne ilgstošām attiecībām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svari – Dvīņi: Abiem ir grūti kontrolēt savu kaisli. Ja mīlestība liek pasaulei griezties, tad šīs pāris dod pirmo grūdienu. Tā ir ideāla partnerība. Abi ir ir kaislīgi, un neviens no viņiem nav īpaši greizsirdīgs un privātīpašniecisks. Viņiem ir līdzīgas rakstura īpašības un viņi brīnišķīgi viens otru gultā saprot. Brīnišķīga savienība un silts, laimīgs laulātais pāris.

Svari – Vēzis: Vēzis var būt noskaņots pārāk kritiski pret ekstravagantajām Svaru idejām. Vēzis dod priekšroku mājās sēdēšanai, bet Svari mīl ceļot. Vēzis ir praktisks un ekonomisks. Svari ir impulsīvi un mīl visu, ko var nopirkt par naudu. Iespēju kopdzīvei nav daudz. Jūtīgais un uzticīgais Vēzis būs aizvainots no Svaru virspusīgām un nepastāvīgām emocijām. Ciešama savienība, sliktas laulības.

Svari – Lauva: Abi apmierina viens otra vajadzības. Lauvām piemīt juteklisms, bet Svariem emocionalitāte, abi ir saderīgi seksā. Viss gultā pavadītais laiks būs kā svētku salūts. Raksturu rīvēšanās gadījumā Svariem vajadzētu piekāpties. Tas nesagādās grūtības, jo Svari principā ir gatavi uz sadarbību. Svaru trumpis – pareiza stratēģija un taktika. Sakars var pāraugt diezgan siltā laulībā.

Svari – Jaunava: Jaunava dzīvo pēc noteikumiem, bet Svari pavisam pretēji. Ir arī citas raksturu nesaderības. Jaunava mīl skaitīt sīknaudu un ir vairāk ieinteresēta naudā kā seksā. Svariem tas šķiet nepiedodami. Jaunava var būt arī īgna un kritiska ar diktatoriskām nosliecēm. Svari ar to nesamierināsies un meklēs atbalstu citur. Šaubīgs sakars, ļoti sarežģītas laulības.

Svari – Svari: Viņi viens pret otru izturas vinādi kaislīgi. Viņiem ir daudz kopīga. Viņi ir dzīvespriecīgi, pieķērīgi, mīl harmoniju un skaistumu. Bet tad ielaužas sūrā realitāte. Neviens no viņiem negrib nolaisties no mākoņiem uz zemes. Viņu mīlas sakars var būt nedaudz cildens. Savienība var izdoties, bet laulībām vajadzēs briedumu un praktiskāku pieeju.

Svari – Skorpions: Skorpions ir pārāk nopietns priekš bezrūpīgajiem Svariem. Viņa labi zināmā greizsirdība neļauj samierināties pat ar vieglu flirtu. Svaru bezrūpība seksā rada Skorpionā apjukumu. Skorpionam nepieciešams dominēt, Svariem – pakļauties. Starp viņiem ir spēcīga pievilkšanās, bet šis spēks var novest arī pie šķiršanās. Kaislīgs, vētrains sakars, tāda pati laulība.

Svari – Strēlnikes: Strēlnieks ir liels piedzīvojumu mīļotājs un Svariem nekad nekļūs garlaicīgi. Strēlniekam būs vienaldzīga Svaru klaiņošana apkārt. Seksuāli viņi labi sader. Problēmu sagādās tas, ka Strēlniekam nepatīk ilgi palikt vienā vietā un viņš tiecas pēc neatkarības. Svariem vajag īstu partneri un patīkamu māju. Ja viņi varēs pārvarēt savas atšķirības, tad ir laba iespēja gan īslaicīgām, gan ilgstošām attiecībām.

Svari – Mežāzis: Mežāzi spēcīgi pievelk Svari, kam šķiet pievilcīga Mežāža tieksme pelnīt naudu. Taču Svaru tieksme uz slinkumu satracina Mežāzi, kurš radis strādāt bez atpūtas. Savukārt, Svarus kaitina Mežāža nelokāmais praktiskums. Mežāzim nepatīk Svaru tieksme atrasties sabiedrībā. Pārāk daudz personisko nesaderību veiksmīgai laulībai. Sakars būs īslaicīgs.

Svari – Ūdensvīrs: Viņiem vajadzētu spīdoši saderēt. Svari no Udensvīra gaida savas dzīves vadīšanu, kas būs pilna ar piedzīvojumiem. Abi mīl sabiedrību un piedalīsies sabiedriskos pasākumos. Viņiem ir daudz draugu, bet tas netraucē viņiem atcerēties par savām personiskajām interesēm. Viņiem būs labi mīlestībā, pat nepaspēs tikt līdz gultai. Jutekliska savienība un labas prognozes laulībām.

Svari – Zivis: Sarežģīts savienojums. Zivju maigums, juteklisms un uzticība pievelk Svarus. Tomēr Zivīm nav tieksme dominēt, bet Svari arī necenšas uzņemties vadību. Svarus nogurdina Zivju vēlme uz kādu paļauties, bet Zivīm nepatīk Svaru interešu daudzpusība. Ja Svari kļūst īgni, arī Zivis saskumst. Bēdīgi? Jā, un tas ir neizbēgami nopietnām attiecībām un laulībām.