STRĒLNIEKS

Strēlnieks – Auns: Viņi labi sader, bet viņu uzliesmojošie raksturi garantē uguņošanu. Taču viņu strīdi ir īslaicīgi. Viņiem patīk būt kopā gan guļamistabā, gan ārpus tās. Viņiem ir daudz draugu. Abiem patīk aktīvā atpūta un sports. Ja seksuālās attiecības būs saderīgas, tad arī viss pārējais būs brīnišķīgs. Tas attiecas gan uz sakaru, gan laulību.

Strēlnieks – Vērsis: Vērsies tiecas uzkundzēties, bet Strēlnieks netaisās pakļauties. Seksā, visticamāk, Vērša noturīgā kaisle nebūs pieprasīta no Strēlnieka puses, kam raksturīgi atsevišķi, impulsīvi kaisles uzliesmojumi. Praktiskajam mājās sēdētājam Vērsim nederēs nemierīgais Strēlnieks, kas meklē piedzīvojumus. Pat neilgas attiecības prasīs pašdisciplīnu, ilgstošām attiecībām vajag brīnumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strēlnieks – Dvīņi: Viņi ir pārāk nemierīgi un kustīgi nopietnām attiecībām. Viņiem ātri rodas citas intereses un viņi tās cenšas apmierināt. Viņiem patīk jautrība un uz kādu laiku viņus apmierinās abu sabiedrība, bet pēc tam Dvīņi sāks kritizēt partneri, bet Strēlniekam tas nepatiks. Sakars ir gandrīz bezcerīgs, bet retos gadījumos var sagādāt baudu.

Strēlnieks – Vēzis: Viņi ir pretējās zodiaka zīmes. Vēzim vajadzīga drošība un stabilitāte. Strēlnieks alkst pēc brīvības un piedzīvojumiem. Vēzis ir pārāk jūtīgs, lai samierinātos ar atklāto Strēlnieku. Iespējama seksuālā harmonija, bet Strēlnieks drīz sāks just , ka var iekļūt slazdā, un pazūd. Viņi drīzāk būs labi draugi, nekā mīļākie. Ilgstošām attiecībām izredzes sliktas.

Strēlnieks  - Lauva: Šī savienība izceļas ar lielu atklātību un brīvību. Lauvai ir atslēga uz Strēlnieka sirdi. Viņi būs labi partneri gultā. Un, tanī pat laikā, cienīs un izbaudīs viens otra sabiedrību. Viņiem abiem patīk piedzīvojumi, viņi labi tiek galā ar grūtībām. Brīnišķīga savienība un, iespējams, viena no tām laulībām, kas tiek slēgta debesīs.

Strēlnieks – Jaunava: Viņu savienība izjuks. Strēlnieka pārāk vieglā attieksme pret dzīvi nokaitina Jaunavu. Seksā viņiem gadās spilgti uzliesmojumi, bet diennaktī taču vēl paliek 23,5 stundas. Pedantiskā un mierīgā Jaunava ir tendēta uz vienkāršu dzīvi un intelektuālām kaislībām, viņai ir maz kopīga ar neprātīgo, impulsīvo un brīvību mīlošo Strēlnieku. Strēlniekam Jaunava šķiet pārāk īgna.

Strēlnieks – Svari: Svaru pacietība ir tieši tas, kas Strēlniekam nepieciešams. Svari ar sajūsminātu pārsteigumu sekos Strēlnieka ekstravagantajiem izlēcieniem. Abi ir seksuāli uzbudināmi un spriest spējīgie Svari spēs atrast partnera labākās puses. Viņiem būs patīkami vienam ar otru, maz iemeslu strīdiem, daudz draugu un interešu ārpus mājas. Labas izredzes gan īslaicīgām, gan ilgstošām attiecībām.

Svari – Skorpions: Strēlnieks ir pretrunā ar jūtīgo Skorpiona dabu. Problēma rodas tad, kad Strēlnieku sāk vadīt viņa dabiskā tieksme pēc brīvības un neatkarības.  Skorpionam vajadzīgs drošs un stabils partneris, uz kuru var paļauties. Strēlnieks ātri aizsvilstas un ātri aprimst, Skorpiona dusmas gruzd, kamēr uzsprāgst kā vulkāns. Fiziski viņi kādu laiku var būt savienojami, bet laulības viņiem nebūs nekāda paradīze.

Strēlnieks – Strēlnieks: Brīnišķīga, bet neprognozējama kombinācija. Viņu virtuvē visu laiku kaut kas gatavojas, bet uz kā rēķina? Viņiem abiem ir raksturīgā neprogmozējamā uzvedība šādā kombinācijā noved pie viņu abu sliktāko īpašību demonstrēšanas. Viņu abu nenogurdināmā daba agri vai vēlu jutīs vajadzību pēc brīvības vienam no otra. Tie ir divi klaiņojoši kuģi, kam nav raksturīga ilgstoša uzturēšanās vienā ostā.

Strēlnieks – Mežāzis: Uzmanīgais intrigants Mežāzis uzmanās no neprātīgā Strēlnieka. Mežāzis piesienās ar kaitinošām prasībām un viņu kaitina Strēlnieka atklātība. Problēma rodas arī ar naudu. Mežāzis ir skopulis. Strēlnieks tērē neapdomīgi un grib visu, ko var nopirkt. Savstarpējā neapmierinājuma vilnis nogremdēs šo savienību.

Strēlnieks – Ūdensvīrs: Balansēt spējīgais Ūdensvīrs ir spējīgs noturēt šo savienību līdzsvarā. Viņiem abiem patīk piedzīvojumi. Sekss būs daudzveidīgs gan gultā, gan meža sūnās. Abi nav greizsirdīgi un nemēģina dominēt pār partneri. Viņi būs jautri un izdomas bagāti mīļākie, viņu savienība pāraugs laulībā.

Strēlnieks – Zivis: Neviens no viņiem nav spējīgs dot partnerim drošības sajūtu. Iespējami kaisles mirkļi, bet virs šī pāra atrodas Damokla zobens. Strēlniekam šķiet, ka viņu savažo Zivju biklums, un viņa enerģija un optimisms slīkst nomāktības purvā. Ļoti sarežģīta savienība un gandrīz neiespējamas laulības.