SKORPIONS

Skorpions – Auns: Ļoti nestabila savienība. Auns mīl jauninājumus seksā, bet Skorpions ar prieku iesaistīsies. Bet Auns pārāk mīl brīvību, kas nav pieņemami Skorpionam. Abi ir egoistiski, dinamiski un ambiciozi. Var izveidoties spēcīga savstarpējā pievilkšanās, bet viņu individuālisms viņus izšķirs. Īslaicīgs sakars, negludas ilgstošās attiecības.

Skorpions – Vērsis: Abiem ir tieksme apmierināt partneri gultā. Taču denas gaismā parādīsies viņu atšķirības. Skorpions neatbalsta slinkumu un ir skops. Vērsim patīk tērēt naudu, ko nopelna. Abi ir lepni, ietiepīgi un ar tieksmi dominēt. Viņu paaugstinātā seksualitāte ļauj izveidot sakaru, bet laulības ir apšaubāmas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorpions – Dvīņi: Seksuāli viņi ir tuvi, bet ar to nepietiek. Dvīņi visu uztver pārāk viegli, atšķirībā no neatlaidīgā Skorpiona. Skorpions ir mērķtiecīgs, Dvīņi ir mainīgi un svārstīgi. Dvīņiem ir ass prāts un viņi to labprāt demonstrē katrā izdevīgā situācijā. Skorpions to uztver kā laika izšķiešanu. Negluds sakars, sarežģītas laulības.

Skorpions – Vēzis: Šīs Ūdens zīmes labi satiek savā starpā. Seksuālo attiecību prognoze ir pozitīva. Skorpiona kaisle Vēzī atrod atsaucīgu partneri. Fiziskā saderība palīdz mazināt rīvēšanos, kas rodas dēļ greizsirdības, kura piemīt abiem. Visticamāk gaidāma harmoniska savienība un brīnišķīgas laulības.

Skorpions – Lauva: Abi mēdz ātri aizsvilties un asās domstarpības var pāraugt vardarbībā. Šajā savienībā daudz ko nosaka kaisle. Viņi fiziski pievelk viens otru, bet Skorpions nevelta Lauvai to cieņu un uzmanību, kādu Lauva vēlas. Cieš Lauvas patmīlība un Skorpiona greizsirdīgie privātīpašnieciskie centieni tiek pakļauti pārbaudei. Iespējama patīkama savienība, bet ilgstošas attiecības nebūs veiksmīgas.

Skorpions – Jaunava: Viņu intereses sakrīt daudzās jomās, bet tas neattiecas uz seksuālo sfēru. Viņiem ir grūti nodibināt labas attiecības. Jaunava var kļūt pieksīga. Skorpions – līdz rupjībām atklāts. Ja jaunava spēs izkoriģēt savu uzvedību, iespējams, ka kaut kas sanāks. Uz kādu laiku iespējama garīgā tuvībā, bet pēc tam Skorpions sāks meklēt citus seksa partnerus.

Skorpions – Svari: Skorpions pret Svariem izturās pārāk privātīpašnieciski un greizsirdīgi. Svari ir pārāk slinki un jūtīgi priekš Skorpiona. Taču abi ir kaislīgi (lai gan Svariem ir svārstīgs garastāvoklis). Viņi pret ģimenes dzīvi izturās atbildīgi, bet var būt problēmas ar Svaru tieksmi uz greznību, kuru Skorpions var nespēt nodrošināt. Biežas vētras un saspringtas attiecības, tāda pati būs laulība.

Skorpions – Skorpions: Seksuālajā ziņā viņi ir spējīgi aizdegt liesmu pat zem ūdens. Taču viņi ir pārāk līdzīgi. Abi ir izlēmīgi, privātīpašnieciski, greizsirdīgi un ar briesmīgu raksturu. Ja viņi kaut kur atšķiras, tad tas noved pie rīvēšanās un sakars pajūk. Viņu sākotnējā pievilkšanās nevar ilgstoši saglabāties ārpus guļamistabas. Sakars – ak! Laulības – ai....

Skorpions – Strēlnieks: Nedāviniet viņiem dārgas dāvanas uz sālsmaizi. Skorpions mīl savas mājas, bet Strēlniekam vienmēr ir gatavs čemodāns, lai dotos ceļā. Strēlniekam vajag brīvību. Skorpions ir prasīgs un privātīpašniecisks. Pat Strēlnieka humora izjūta nespēj izlīdzināt raupjumus viņu attiecībās. Viņiem ir seksuāla savstarpējā pievilcība, bet tā nevar būt ilgstoša. Uz vienu nakti jā, net uz visu mūžu nē.

Skorpions – Mežāzis: Abi ir uzstājīgi, ambiciozi un labi der viens otram seksuālajā ziņā. Lielas problēmas nav gaidāmas. Skorpions ir emocionālāks, kas labi harmonē ar savaldīgo Mežāzi. Mežāzim patīk stabilitāte, ko garantē Skorpiona tiekšanās uz labklājību. Skorpions seksā nemeklē sentimentalitāti un Mežāzi tas apmierina. Labvēlīgs sakars, stabilas laulības.

Skorpions – Ūdensvīrs: Skorpionu tracina Ūdensvīra garastāvokļa maiņas. Skorpions piedalās daudzos sabiedriskos pasākumos ārpus mājas, kur, savukārt, ir koncentrētas visas Skorpiona intereses. Skorpions nav spējīgs pakļaut Ūdensvīru, kas ļoti mīl brīvību. Ūdensvīrs ir ārkārtīgi komunikabls - Skorpions tieši pretēji. Skorpionam Ūdensvīra ieceres šķiet ārkārtīgi bezjēdzīgas. Akrobātika gultā nespēs noturēt šo pāri kopā. Labāk katram iet savu ceļu.

Skorpions – Zivis: šim pārim ir raksturīga spēcīga pievilkšanās. Zivis ir gatavas paļauties uz Skorpionu, lai kompensētu savu neizlēmību un ar prieku uzņems Skorpiona virskundzību. Viņu seksuālai dzīvei vajadzētu būt brīnišķīgai. Zivis ir izdomas bagātas, Skorpions ir uzstājīgs. Gan sakars, gan laulības būs veiksmīgas.