MEŽĀZIS

Mežāzis – Auns: Abiem piemīt stipra griba, uzstājība. Iespējams, ka šis pāris drīzāk ir piemērots cīņai nevis mīlestībai. Viņi ir saderīgi gultā, bet strīdēsies par naudu, kam pieņemt lēmumus, par draugiem, karjeru. Nedaudz greizsirdības tikai ielies eļļu ugunī. Sakars var izdoties, bet ne laulības.

Mežāzis – Vērsis: Abi ir mājās sēdētāji, ciena naudu, abiem svarīga drošība. Vērsim ir pacietība, bet Mežāzis ir gatavs strādāt kopēja mērķa vārdā – savstarpējā apmierinājuma labā. Seksuālajā ziņā šis pāris var izdomāt jebko – viss tiks realizēts. Mežāža ambīcijas brīnišķigi sakrīt ar Vērša mērķtiecību. Brīnišķīgas perspektīves visa veida attiecībās.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mežāzis – Dvīņi: Pretēja seksuālā daba. Dvīņi ir impulsīvi, ātri iemīlas. Mežāzis ir lēnīgs, uzticīgs, uzmanīgs. Sākotnējā pretpolu pievilkšanās nevar turpināties ilgi.

Mežāzis  - Vēzis: Vēzis ir nedaudz kautrīgs seksuālajā ziņā, bet Mežāzis grib uzņemties līderību. Liela atklātība, no abu puses, sākotnēji būs noderīga. Jebkura savstarpējā sapratne, kas radīsies guļamistabā, būs nepieciešama citu grūtību pārvarēšanai. Viņi ir Zodiaka pretējās zīmes, ar visu no tā izrietošajām sekām. Mežāzis būs pārāk prasīgs un dominējošs priekš jūtīgā Vēža. Sakars nebūs ilgstošs.

Mežāzis – Lauva: Lauva uzskata, ka Mežāzis ir pilns ar mīlestību un tērē to pārāk ekonomiski. Mežāzis ar nav nekāds labais partneris Lauvai, jo viņam trūkst izdomas. Mežāzis dot priekšroku lielākai degsmei gultā. Viņi fiziskajā ziņā ne pārāk labi der viens otram, abi ir neatkarīgas zīmes ar tieksmi uzkundzēties ārpus guļamistabas. Īslaicīga sakara gadījumā šīs lietas var nebūt svarīgas, bet laulības gan būs maz ticamas.

Mežāzis – Jaunava: Mežāža akurātums un Jaunavas praktiskums labi sader kopā. Var gadīties pārpratumi seksuālajā jomā, bet visā pārējā viņi tik labi der viens otram, ka tas viņus nesatrauc. Un kuru gan vēl? Abi ir atkarīgi, konservatīvi, saprotoši – labs pamats ilgstošām attiecībām.

Mežāzis – Svari: Apburošie un seksuālie Svari sākotnēji pievelk Mežāzi. Taču iepazīstoties tuvāk Svari izrādās pārāk egoistiski un neatbilst Mežāža fiziskajām vajadzībām. Nemākot paust savas jūtas, Mežāzis meklē citus partnerus. Sakars nav no vieglajiem. Laulībs neizdosies, ja nu vienīgi finansiālie apstākļi ir tādi, kas noturēs Mežāzi.

Mežāzis - Skorpions: Veiksmīgas savstarpējās seksuālās attiecības. Skorpionam ir lielāka izdoma, Mežāzis ir metodiskāks, bet viņi šajā ziņā ir saderīgi un veiksme guļamistabā paver daudz iespēju. Abiem piemīt spēcīga griba, bet Skorpionam ir tieksme valdīt. Mežāzis saprot, ka Skorpions demonstrē privātīpašnieciskumu. Kaislīgs sakars, veiksmīgas laulības.

Mežāzis – Strēlnieks: Mežāzim patīk sekss ērtos apstākļos. Strēlnieks tam ir gatavs nodoties pat uz svaigi rakta kapa. Mežāzis ir uzmanīgs, konservatīvs un uztraucās par drošību. Strēlnieks ir spēlmanis. Ekstravagants un bezatbildīgs. Strēlnieku tracinās paskopais un pienākumu pilnais Mežāzis. Nav tas labākais sakars, neveiksmīgas laulības.

Mežāzis - Mežāzis: Viņu romantiskā dzīve ātri pārvērtīsies rutīnā. Varētu veikties, ja abi centīsies iegūt mazāk, nekā sākotnēji cerējuši. Nekādi eksperimenti nepaplašinās viņu horizontu. No otras puses, abi daudz strādā, ir nopietni, ekonomiski. Attiecības un laulības var nebūt pārāk jautras, bet var apmierināt.

Mežāzis – Ūdensvīrs: Laika gaitā noskaidrojas, cik ātri romāns pāraug draudzībā. Intīmajā ziņā Mežāzim nav viegli tikt galā ar Ūdensvīru. Ūdensvīrs dod priekšroku neortodoksālam seksam, bet Mežāzis tradicionālam. Brīvibu mīlošais un izdomas bagātais Ūdensvīrs nevar ilgi būt iemīlējies praktiskajā Mežāzī. Apmierinošs sakars, bet laulības prasīs piepūli.

Mežāzis - Zivis: Zivis centīsies apmānīt Mežāzi, jo tas ir viņu dabā, bet Mežāzis ir spējīgs tikt ar to galā un uzņemsies vadošo lomu gultā. Zivis drīz vien gribēs viņam sekot. Zivis ir mīlošas un patiesas, un spēs dot Mežāzim laimi. Tie ir ļoti dažādi cilvēki, kas papildina viens otru emocionālajā ziņā. Labas prognozes attiecībā un laulībām.