LAUVA

Lauva – Auns: Viņi sader, jo abiem ļoti interesē sekss. Abi ir ekscentriskas un kaislīgas personības. Taču Auna vēlme būt līderim sadurās ar Lauvas vēlmi pavēlēt. Tādējādi tiek izsaukts nesamierināms konflikts. Tomēr viņu fiziskā saderība ir pārāk liela un uzvar šīs problēmas. Prieka pilna savienība un veiksmīgas laulības.

Lauva – Vērsis: Romantiskais sākums var izvērsties par karu. Abi ir pārāk ietiepīgi un sacensība var izrādīties sprādziena bīstama. Var būt neslikta seksuālā saikne, taču Lauvas ekscentrisms kaitinās kluso un nosvērto Vērsi. Ekstravaganto Lauvu var aizskart Vērša piezemētība. Ir iespējams sakars, bet ne ilglaicīgas attiecības.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lauva – Dvīņi: Dvīņiem vajadzētu pietikt veselā saprāta, lai regulāri apburtu Lauvu. Lauvai varētu nepatikt Dvīņu sānsoļi - tas grauj viņa karalisko imidžu. Dvīņu pieklājība palīdzēs saglabāt attiecības. Lauva ir pieķēries Dvīņiem, bet viegli dominē viņu attiecībās, jo ir spēcīgāka personība. Patīkamas attiecības, labas laulības.

Lauva – Vēzis: Lauva ir vairāk gatava gadījumu sakariem kā Vēzis, kam ir tieksme uz daudz nopietnākām attiecībām. Vēzis grib vairāk kā tikai seksuālas attiecības, viņš vēlas stabilitāti un tos mazos uzmanības apliecinājumus, kas piemīt mīlestībai. Lauva tam ir gatavs, ja pretī saņems Vēža mīlestību un sava veida pielūgsmi. Ja tas nenotiks, tad savstarpējās sapratnes prognoze nebūs veiksmīga.

Lauva – Lauva: Guļamistabā kā jau visur. Lauvai ir tieksme domāt tikai par sevi. Jautājums ir tajā, vai divi „es” spēs pārvērsties par vienu „mēs”.  Bet kāpēc gan nē? Abi ir ārkārtīgi romantiski un seksuāli saderīgi. Katram vajadzētu ļaut paspīdēt un pašam pagozēties otra gaismas staros. Protams, tas nav vienmēr, bet, kad izdodas – lai dzīvo karalis! Lai dzīvo karaliene!

Lauva – Jaunava: Lauva ir daudz seksuālāks kā Jaunava un tas var radīt problēmas guļamistabā. Lauvas karaliskā ekstravagance var izsaukt slimīgu reakciju konservatīvajai Jaunavai. Jaunavai nepatīk, kad viņu komandē, bet Lauvai to vien vajag. Kad Jaunava sāk kritizēt, Lauva sāk rūkt. Iespējams īslaicīgs sakars. Laulības? Ha-ha!

Lauva – Svari: Lauvas pieeja seksam ir ar daudz fiziskāku raksturu kā Svariem. Tomēr viņi var patīkami pavadīt kopā laiku, jo arī Svari ir spējīgi uz kaisli. Svari viegli uztver dzīvi, bet nedrīkst aimirst, ka viņiem ir jājūsmo par Lauvu, īpaši guļamistabā. Nevajag būt pārāk atklātiem. Lauvai vajag kontrolēt savu garastāvokli. Ir iespējama laba un ilgstoša savienība.

Lauva – Skorpions: Sveces, greznība un sarkanvīns guļamistabā. Tas var aizmiglot iespējamās problēmas. Skorpiona greizsirdība aizvaino Lauvu. Skorpionam pietrūkst Lauvas cieņa un apbrīns, kas viņam tik ļoti nepieciešami. Skorpionam ir privātīpašnieciskuma tieksme, ko Lauva necieš – abi grib dominēt. Sakars var izrādīties patīkams, bet laulības nē.

Lauva – Strēlnieks: Abiem ir tieksme uz piedzīvojumiem un mīlestību viņi uzskata par vienu no tādiem. Viņi ir ekstraverti, abi ir kaislīgi un seko savām seksuālajām tieksmēm, neizsaucot aizvainojuma sajūtu partnerī. Abi bieži mīlējās. Strēlnieks stimulē un iedvesmo Lauvu, bet Lauva Strēlniekā izsauc maksimālāko uzticības sajūtu, uz ko šī zīme ir spējīga. Saikne ir brīnišķīga un garantē laimīgu laulību.

Lauva – Mežāzis: Praktiskais Mežāzis iegrožo Lauvas ekspansīvo un optimistisko dabu. Viņi ļoti atšķiras viens no otra. Lauvas spožums var nosulbēt no šīm attiecībām. Mežāzis nav tik romantisks un mīlošs kā Lauva un var izrādīties pārāk prasīgs. Lauvas ekstravagantums var kaitināt Mežāzi. Saikne ir iespējama, bet laulības diez vai būs laimīgas.

Lauva – Ūdensvīrs: Ūdensvīrs izdaiļo  Lauvas seksuālo individualitāti un padara mīlēšanos daudz aizraujošāku. Lauvu sadusmo Ūdensvīra vēlme analizēt. Tas satricina Lauvas pārliecību par savu, kā pavēlnieka, varu. Bez tam Ūdensvīra neortodokalitāte gultā kaitina Lauvas nervu sistēmu. Iespējams īslaicīgs sakars, laulības nav reālas.

Lauva – Zivis: Aktīvā ekspansīvā Lauva nesaprot kautrīgās un intravertās Zivis. Lauva pat necenšas atminēt Zivju uzvedību gultā. Abiem ir tieksme vairāk ņemt, nekā dot. Sākotnējā magnētiskā pieķeršanās ved uz šķiršanos. Zivis ir daudz vājāka zīme un viņu ambīciju trūkums satrauc Lauvu. Kad Zivis iegrimst skumjās, Lauvas lepnums neļauj sniegt atbalstu. Sarežģītas attiecības un, visticamāk, neveiksmīgas lauības.