JAUNAVA

Jaunava – Auns: Jaunavu var ieinteresēt Auna nekaunība. Bet Aunam ir nepieciešams gultā kaislīgs partneris. Aunam ir tieksme meklēt piedzīvojumus, bet Jaunava vēlas kaut ko stabilu un pārbaudītu. Jaunavai patīk stimulēt sarunas. Aunam vajag stimulējošu darbību. Sakars ir maz iespējam, laulības vēl jo mazāk.

Jaunava – Vērsis: Vērsim patīk nodoties seksam bez lieka trokšņa un satraukuma, tai laikā, kad Jaunavai ir tieksme analizēt, izpētīt un, iespējams, kritizēt. Ja tas nenotiek, tad viņa var izrādīties kaislīgs partneris, kas apmierina Vērsi. Citās jomās viņiem ir pilnīga saderība. Abi ir materiālisti, praktiski un mājās sēdētāji. Laimīga (kaut gan varbūt ne pārāk satraucoša) saikne un, protams, veiksmīgas laulības.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaunava – Dvīņi:  Var saieties seksuālās attiecībās, jo Jaunava šajā ziņā ir diezgan vienaldzīga, bet Dvīņi neizceļas ar pārāk lielu kaisli. Lai gan Dvīņi ir daudz impulsīvāki attiecībā uz seksu un diez vai samierināsies ar Jaunavas kritizēšanu. Dvīņiem vajadzīga brīvība un viņi neatbalstīs Jaunavas vēlmi dominēt. Jaunava Dvīņus uzskata par bezatbildīgiem. Sakars ir iespējams, bet laulības nē.

Jaunava – Vēzis: Jaunava Vēzim sniedz to emocionālo drošību, kas viņam tik ļoti nepieciešama, izrāda uzmanību un atbalsta viņa jūtas. Jaunavas vēlme aizsargāt veiksmīgi sakrīt ar Vēža atkarību. Vēža izdoma stimulējoši iedarbojas uz Jaunavu un, Vēža vēlme sagādāt apmierinājumu, padziļina Jaunavas pieķeršanos. Abi ir spējīgi sevi parādīt un sākt baudīt dzīvi. Karsta savienība, ilgstošas laulības.

Jaunava – Lauva: Lauva ir ļoti seksuāla, bet Jaunavu vairāk interesē drošība, nekā nodarbošanās ar seksu. Viņi viens otru nesapratīs, vēl jo vairāk tāpēc, ka Jaunavai ir tieksme kritizēt. Attiecībā uz Lauvu to nedrīkst darīt. Jaunavas praktiskā un piezemētā pieeja arī konfliktē ar Lauvas ekspansīvo un optimistisko dabu. Sakars iespējams tikai uz vienu nakti, bet laulības beigsies ar katastrofu.

Jaunava- Jaunava: Abi ir savaldīgi seksuālajās attiecībās un mīlas dzīvi saskata kā pamatu kaut kam daudz svarīgākam – partnerība dzīvē. Prasības guļamistabā nav pārāk augstas un neizsauc žēlošanos vai kritiku. Jaunava vienkārši citādi nevar. Saspringta savienība, iespējamas laulības, ja garlaicība neiestāsies pārāk ātri.

Jaunava – Svari: Svaru mīlošā sirds atduras pret Jaunavas vēsajām un analītiskajām manierēm. Jaunava ir pārāk kritiska un satricina Svaru pašpārliecinātību. Svaru brīvdomātāja gars, kas brīžiem izlaužas, arī neiepriecina Jaunavu. Zīmēm ir maz kopīga. Saikne nav viegla un labāk to nenoslēgt ar laulībām.

Jaunava – Skorpions: Pārsvarā viņi ir savienojami, kaut gan Jaunava nedaudz atvēsina Skorpiona ugunīgo seksualitāti. Skorpions cenšas Jaunavā modināt seksualitāti, bet Jaunavu izbrīna viņa uzstājība, vai tiešām viņi nevar būt tikai draugi, bet ne mīļākie? Ja Jaunava izvēlas kompromisu, Skorpions paliek taktisks. Interesanta savienība ar ilgstošu attiecību perspektīvi.

Jaunava – Strēlnieks: Strēlnieka attieksme pret mīlestību padara Jaunavu traku. Cieš Jaunavas drošības sajūta. Strēlnieks necenšas izprast jaunavas vajadzības un necieš Jaunavas aprēķinošo attieksmi pret seksu. Strēlnieks neizbēgami sāks meklēt citu partneri. Kopā viņi var būt nedēļu, bet ne visu mūžu.

Jaunava – Mežāzis: Mežāzis piesaista Jaunavu seksa jomā. Sava veida konflikts var rasties no tā, ka Jaunava guļamistabā var uzņemties otrā plāna lomu. Ja tas nenotiks, abiem ir iespējama harmonija. Abi ir praktiski, savaldīgi, intelektuāli. Sakars var būt visai garlaicīgs, bet laulības veiksmīgas un stipras.

Jaunava – Ūdensvīrs: Abiem ir tieksme romānu uzskatīt par vairāk intelektuālu nekā fizisku laika pavadīšanu. Ideālās attiecības cieš no praktiskām atšķirībām. Jaunavai ir puritāniska attieksme pret seksu, Ūdensvīram traka. Jaunava uzskata, ka Ūdensvīrs ir bezatbildīgs, bet Ūdensvīrs uzskata, ka Jaunava ir bezjūtīga. Mīlestība pamazām apdzisīs. Reālistisks sakars, sliktas laulības.

Jaunava – Zivis: Jaunavai mīlestība ir cieši saistīta ar stabilitāti, fiziskā nepieciešamība ar intelektuālo saderību. Zivīm mīlestībā galvenā ir dzīves burvība, skaistums, emocionālie pārdzīvojumi. Jaunavas uzmanīgā un aprēķina pieeja seksam ir pretrunā Zivju neierobežotajām vēlmēm. Ja Jaunava paliks tikpat savaldīga, sakars ātri izbeigsies un laulības būs neveiksmīgas.