DVĪŅI

Dvīņi – Auns: Abi ir dzīvespriecīgi un spēka pilni, izbauda savas seksuālās aizraušanās daudzveidību. Guļamistabā viņiem ilgi vēl nebūs garlaicīgi. Auns ir spējīgs precīzi vadīt Dvīņus, kas viņiem tik ļoti ir nepieciešams. Dvīņu untumainība drīzāk uzbudina Aunus nekā kaitina. Brīnišķīgs īslaicīgs sakars ar labu tālāko perspektīvu.

Dvīņi – Vērsis: Greizsirdīgais un privātīpašnieciskais Vērsis nespēj samierināties ar Dvīņu tieksmi flirtēt. Dvīņi centīsies izsprukt no Vērša tīkliem, kas ierobežo viņu brīvību. Seksuālajā ziņā Vērsis priekš Dvīņiem ir pārāk garlaicīgs, savukārt,  Dvīņi nespēj Vērsim sniegt drošību, kas viņam nepieciešama. Šīs zīmes nav saderīgas. Neveiksmīgs, īslaicīgs sakars – visticamākais iznākums.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dvīņi – Dvīņi: Sakars var sniegt daudz prieka abiem, taču ļoti ātri zaudēs stabilitāti. Atskaitot pārejošo fizisko aizraušanos, viss norāda uz tālāko haosu. Abi ir impulsīvi, ar tieksmi flirtēt, ātri sagarlaikojas. Vētraina mīlestība, bet laulības var izvērsties par katastrofu. Retos gadījumos šī savienība ir iespējama, taču tas būs pats interesantākais pāris, kādu pazīstat.

Dvīņi – Vēzis: Šis ir bīstams savienojums. Vēzis ir pārlieku kautrīgs un jūtīgs, lai izdabātu savām patiesajām jūtām. Dvīņi spēlēs mīlestību, bet Vēzis to uztvers nopietni. Vēzi ir nepieciešams paskubināt, bet Dvīņi var būt pārāk atklāti. Temperamentu atšķirība radīs nepārtrauktas nepatikšanas gultā. Saikne pamazām apdzisīs un laulības būs neveiksmīgas.

Dvīņi – Lauva: Dižciltīgais, dāsnais Lauva kļūs par spēļmantiņu Dvīņu rokās – un būs ar to apmierināts! Dvīņi ir daudzveidīgi un gudri seksuālajās rotaļās un Lauva uz visu reaģē ar sajūsmu un degsmi. Lauva ar prieku ļaus Dvīņiem iet pa savu ceļu. Ideāla partnerība. Saikne būs brīnišķīga un iespējamas ilgstošas attiecības.

Dvīņi – Jaunava: Jaunava Dvīņus uzskata par nenobriedušiem mīļākajiem. Dvīņiem Jaunava šķiet īgna. Jaunavai ir savi strikti priekšstati par seksuālo uzvedību. Dvīņi demonstrē neizlēmību. Pēc kaisles uguns apdzišanas Jaunava būs neapmierināta un kritizēs Dvīņus, bet Dvīņi meklēs izklaides citur. Īss, spožs uzliesmojums, bet ne uz ilgu laiku.

Dvīņi – Svari: Pievilcīgs un interesants pāris. Abi ir ugunīgi un, visticamāk, bieži mīlēsies. Neviens no viņiem nav greizsirdīgs un privātīpašniecisks, viņu temperamenti līdzsvaro viens otru. Viņi mīl eksperimentēt seksa jomā. Viņi gūst apmierinājumu no šī sakara. Laulības ļoti laimīgas.

Dvīņi – Skorpions: Ir seksuālā saderība, bet viņi ar savu eksistenci pierāda, ka ar fizisko pievilcību vien nepietiek. Skorpions ir greizsirdīgs. Dvīņi ir nepastāvīgi. Kad Skorpions pārāk cieši pievelk važas, Dvīņi sāk pretoties. Pēc kaislīga sākuma attiecības ātri atdziest un pat kļūst naidīgas. Laulības var pastāvēt tikai ar lieliem izņēmumiem.

Dvīņi – Strēlnieks: Abi ir nenogurdināmi, mainīgi un ne pārāk atklāti kā mīlnieki. Dvīņiem ir tieksme kritizēt Strēlnieku uzvedību gultā. Ir arī citi vājie momenti viņu attiecībās, bet stiprā puses ir tajā, ka viņi abi nav prasīgi un nav privātīpašnieciski. Saikne sāksies negaidīti un tikpat negaidīti arī beigsies. Laulības var sanākt nesliktas, bet vajadzēs piepūli no abām pusēm.

Dvīņi – Mežāzis: Dvīņi pārāk ļoti mīl brīvību un ir pārāk nepacietīgi konservatīvajam mājās sēdētājam Mežāzim. Ir lietas, kas Dvīņu seksuālajā uzvedībā mulsinās Mežāzi. Mežāzis satraucas par darbu, naudu, karjeru – tātad ne tikai par fiziskajām nepieciešamībām. Viņš uzskata, ka Dvīņi pārāk mētājas savās iecerēs. Sakars ir iespējams, bet laulība tikai stipras mīlestības gadījumā.

Dvīņi – Ūdensvīrs: Jūtīgie Dvīņi saprot un novērtē Ūdensvīra fantāzijas. Viņi var būt izdomas bagāti mīļākie, piedzīvojumu cienītāji. Viņu attiecību galvenais rakturojums – neprognozējamība. Mīlnieku attiecības ne vienmēr būs gludas, bet nesīs iedvesmu un apmierinājumu. Pēc attiecību beigām viņi paliks draugi. Laulības visticamāk būs patīkamas, ar dziļu savstarpējo saikni, ne tik daudz ar kaisli.

Dvīņi – Zivis: Viņi ir spējīgi uz neparastām seskuālām fantāzijām, bet reti tās realizē dzīvē. Zivis ir pārāk emocionālas priekš Dvīņiem, kas dzīvo tikai esošajā mirklī, izbauda to un iet tālāk. Tas rada aizdomu un neuzticēšanās atmosfēru. Starp viņiem var rasties patiesa pieķeršanās, bet rezultātā viņu attiecību nepastāvība izjauks attiecības. Diezgan riskantas attiecības, nelaimīgas laulības.