Auns

Auns – Auns: Seksuālajās attiecībās sieviete dominēs. Taču vīrietis Auns ilgstoši nesamierināsies ar pakļautā lomu. Katrs mēģinās kļūt par līderi, kas radīs strīdus. Rezultātā radīsies nesaprašanās guļamistabā. Sākotnēji tā ir daudzsološa savienība, taču ne laulībām.

Auns – Vērsis: Auns grib nodarboties ar mīlestību jūtu iespaidā. Vērša aprēķins, kas reti kaut ko dara impulsīvi, viņu kaitinās. Ja Vērsis ļaus Aunam pašam virzīt notikumus, viņi atklās jaunas iespējas jutekliskajai baudai. Citādi būs grūti nodibināt vajadzīgo līdzsvaru. Savienība izsauks nopietnu rīvēšanos. Savstarpējā pievilkšanās nav ilgstoša.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Auns – Dvīņi: Šī savienība var izrādīties brīnišķīga, jo abi ir nenogurdināmi, aktīvi, tendēti uz izzināšanu. Auna tendence dominēt aprobežojas ar Dvīņu  izgudrošanas spējām. Dvīņiem nav seksuālu aizspriedumu, taču viņu augsti apgarotā enerģija var meklēt citus ceļus apmierinājumam. Saikne turpināsies tik ilgi, kamēr Dvīņi veikli manevrēs. Laulības var nomierināt Dvīņus un izrādīties visai veiksmīgas.

Auns – Vēzis: Starp šīm zīmēm ir spēcīga seksuālā aizraušanās. Problēma ir tajā, kad jūtas ir iztērētas, maz kas paliek pāri. Aunam pietrūks apmierinājuma un viņi var sākt strīdēties par sīkumiem. Temperamentu nesaderība var novest pie tā, ka nesaderība gultā tikai palielināsies. Šī savienība ir līdzīga vētrai jūrā, kas novedīs pie kuģa bojāejas.

Auns – Lauva: Aunam un Lauvai saskan agresīvie temperamenti. Viņu atklātā seksualitāte ir pilnīgi saderīga. Viņiem ir vienvirziena seksuālās attiecības bez ekscentriskām novirzēm. Taču tas nenozīmē, ka tās nav ugunīgas. Aunam vajadzēs glaimot attiecībā uz Lauvas fizisko potenci. Lauva nedrīkst pārāk aizvainot Aunu, ierobežojot viņa iedzimto tieksmi dominēt.

Auns – Jaunava: Auna drosme iekaros Savaldīgās Jaunavas iztēli. Taču viņu seksualitāte ir tik atšķirīga, ka vajadzēs daudz pacietības no abu puses, lai attiecības uzlabotos. Aunu apburs Jaunavas taktiskums, savaldība un paškontrole. Jaunava var neatbalstīt Auna ekstravagantos uzskatus par mīlēšanos. Savienība būs patīkama, bet laulības tikai 50 pret 50.

Auns – Svari: Iespējams īslaicīgs sakars. Auna agresivitāte var būt nesavienojama ar svariem. Abi mīl seksuālo apmierinājumu, bet Auns centīsies iet pārāk tālu un pārāk ātri. Svari ir tendēti visu idealizēt un pazaudēs ilūziju. Aunam un Svariem vajadzētu kopā apgūt juteklības nianses. Fiziskā savienība iespējama tikai uz laiku, taču ne laulības.

Auns – Skorpions: Sekss var izrādīties vai nu stimulējošs, vai nu bezjēdzīgs. Var būt divi scenāriji. Gan Aunam, gan Skorpionam piemīt liela fiziskā enerģija, kas tendēta uz darbību. Taču viņi abi ir neatkarīgi un nemīl kontroli. Ilgstošas domstarpības pakļaus pārbaudei fenomenālo spēju dalīties kaislē un palikt laimīgiem.

Auns – Strēlnieks: Abi ir tendēti uz konfliktu, tāpēc to būs pietiekami daudz uz seksa pamata. Auna optimisms un labā humora izjūta pārvarēs Strēlnieka tieksmi būt drūmam un ienesīs rotaļīgu attieksmi pret mīlestību. Guļamistabā sasniegtā savstarpējā sapratne var radīt labvēlīgu atmosfēru attiecībās. Veiksmīga savienība. Laulības būs cieši saistītas ar fizisko apmierinājumu.

Auns – Mežāzis: Auns ir nemierīgs eksperimentētājs, bet Mežāziz drīzāk ir klīrīgs. Mežāzis var dot priekšroku vienai mīlas pozai un noteiktam laikam, kad to darīt. Viņš ir daudz savaldīgāks. Taču Auns var izjaukt Mežāža aprēķinu, pamodinot viņā spēcīgu libido. Ja tas notiks, tad laulības būs veiksmīgākas par īslaicīgu sakaru.

Auns – Ūdensvīrs: Fiziskā savienība būs vētraina un nesīs daudz jauna. Iespējams, ka Auns dominēs, jo Ūdensvīrs ir daudz pasīvāks pēc sava rakstura. Ūdensvīrs nepadosies un nepieņems Auna līderību, ja tas nebūs viņa interesēs. Aunam vajadzēs savu taktiku, lai tiktu galā ar šo emocionālo sapņotāju. Neparasta un notikumiem bagāta savienība un, pie labas savstarpējās sapratnes, ļoti veiksmīgas lailības.

Auns – Zivis: Aunu ieinteresēs Zivju smalkā un intuitīvā uzvedība guļamistabā. Auna dzīvīgā darbība var palīdzēt Zivīm pārvarēt kautrīgumu. Zivju seksuālo fantāziju realizēšana var izsaukt lielu uzbudinājumu. Viņiem kopā būs jautri un patīkami. Savienības un lailību perspektīves ir ļoti labas, ja izdosies pārvarēt temperamentu dažādību.