LAUVA: 23-24.07. - 22-23.08.

Sievietes

Sievietes, kas dzimušas Saules aizgādībā, ir nenogurdināmas pavedinātājas un optimistes. Tipiskais Lauvas horoskops piedēvē viņām izlēmību un ieradumu vadīties tikai pēc savām vēlmēm jebkurā situācijā. Un Lauva, pēc savām karaliskajām tiesībām, to var atļauties. Viņas ir ļoti pievilcīgas, izstaro prieka enerģiju, viņas ir no tiem cilvēkiem, uz kuriem skatoties, gribas dzīvot. Šīs sievietes prot iedvesmot apkārtējos, viņas vienmēr ir uzmanības centrā un peldās komplimentos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopa aspekti, kas saistīti ar darbu un karjeru, bieži norāda uz to, ka viņām vajadzētu dot priekšroku radošām specialitātēm, īpaši, ja ir iespēja publiskai darbībai. Viņas ļoti mīl sabiedrību un kompāniju. Horoskops nosaka iespēju ieņemt vadošos amatus, viņām neslikti padodas vadīšana. Esot pēc dabas līderēm, viņām parādās iespēja novirzīt savu enerģiju mierīgā gultnē. Lauva ir vīrišķīga zīme, tāpēc daudzām sievietēm Lauvām piemīt dažas vīriešiem raksturīgās iezīmes.

Aplidot Lauvu vajag izteiksmīgi, ar kaudzi komplimentiem, dāvanām un ziediem. Viņa ar lielāko prieku baudīs vannu kopā ar šampanieti, ja būsiet viņas cienīgs. Lauva ir karaliska zīme un pieprasa attiecīgu attieksmi pret sevi. Bet dažkārt viņu lepnums pārvēršas uzpūtībā un neredz robežu.

Lauvas mīlas horoskops stāsta par daudziem romāniem un noslieci uz biežu flirtu. Seksā Lauvas ir temperamentīgas, rotaļīgas, mīl intīmās attiecības pārvērst izrādē priekš abiem. Galvenais – uzturēt dzīvu viņu iedvesmu, un spilgti pārdzīvojumi būs garantēti.

Mātes Lauvas ir ļoti gādīgas, un dažkārt pat pārāk aizbildnieciskas pret saviem pēcnācējiem. Lauvas dievina bērnus, tāpēc bieži izvēlas audzinātājas profesiju. Viņas prot lieliski attīstīt bērna talantus, prot palūkoties uz pasauli ar viņa acīm.

Sievietes Lauvas stils ir košs, grezns un mirdzošs. Viņas ļoti mīl mirdzošas rotaslietas, zeltu, dārgakmeņus. Kā likums, viņas izvēlas slavenu brendu apģērbus un vienmēr ir modes virsotnē. Viņas dod priekšroku piesātinātai parfimērijai ar temperamentīgām notīm, tā lai sajūt apkārtējie.

 

Vīrieši

Viņi ir valdnieki no dabas, un, skatoties uz viņiem, nevienam nerodas nekādu šaubu. Par Lauvu priecājas ikvienā sabiedrībā, viņš prot aizdegt idejas, iedvesmot, tāpēc padotie ir gatavi sekot viņa harizmai.

Lauvas horoskops norāda uz iniciativitāti lietās, bet iebildumus vai kritiku viņš nepieņems, pat pamatotu un konstruktīvu. Vienmēr aizraujas ar „karstām” lietām, dievina uzvaras, tāpēc visu laiku tiecas pēc jaunām. Tāpat viņš sevi lieliski parāda mākslā, radošos projektos, sportā – Lauvas personiskais horoskops norāda uz nesliktām perspektīvēm šajās nozarēs. Taču viņa centieni var ciest no tā, ka Lauvas absolūti nevēlas pieturēties grafikiem, plāniem, režīmiem – viņi visu dara pēc iedvesmas. Vīrieši Lauvas lieliski tiek galā ar lielu slodzi, prot sabiedrisko domu novirzīt pareizajā gultnē, veiksmīgi parādīt sevi krīzes menedžmentā.

Lauvas mīlas horoskops līdzinās aizraujošam romānam. Ja jums būs romāns ar šīs zīmes vīrieti, jums šis notikums ilgi paliks atmiņā. Viņi ir augstsirdīgi un temperamentīgi, bet arī greizsirdīgi. Prot skaisti un grezni aplidot, izteikt valdzinošus komplimentus. Sievietes viņus iedvesmo varoņdarbiem. Bet, lai noturētu šo plēsēju dzīvē blakus, viņu ir jāglauda pa spalvai un jāļauj sevi periodiski iekarot un pakļaut. Seksā Lauvas ir neremdināmi.

Vīrieši Lauvas, tāpat kā sievietes, dod priekšroku greznībai un respektablam imidžam. Bieži mīl apģērbā košas krāsas kā arī piesātinātus un vīrišķīgus parfīmus. Lauvas ir lieliski tēvi, bet var izlutināt bērnu.