JAUNAVA 23-24.08. -  22-23.09.

Sievietes

Sievietes – Jaunavas ir lieliskas saimnieces, tīrība, kārtība, mājas ēdiens – labāk kā jebkurai citai. Jaunavas ir prasīgas pret sevi un citiem. Horoskopa tipiskās pārstāves ir praktiskas un ietiepīgas. Tāpēc, ja gribiet pārliecināt Jaunavu, pierādiet viņai, ka jūsu piedāvājums ir racionālāks un praktiskāks.

Sievietes Jaunavas cenšas pakļaut savas emocijas saprātam, dēļ kā bieži sanāk nesaprašanās ar pretējo dzimumu. Viņām ir grūti atklāt savas jūtas. Jaunavas lieliski prot uzturēt kompāniju, intelektuālas sarunas. Viņas ir pārāk nopietnas un piezemētas, mīlas attiecībās viņām trūkst sava veida brīvības un vieglprātības. Viņas cenšas plānot savu dzīvi, un Jaunavas horoskops viņām sola veiksmi karjerā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pateicoties pacietībai, kas atspoguļojas jebkurā Jaunavu horoskopa dzīves sfērā, viņas prot sagaidīt savu zvaigžņu stundu un izmantot to. Šīs sievietes skaidri zina, ko grib un kad grib. Taču dažkārt viņas sevi nenovērtē un cieš no mazvērtības kompleksa. Sievietes Jaunavas ir lieliskas izpildītājas – viņas nekas nepārkāpj noteiktos termiņus, darbu izpilda precīzi un akurāti. Dažkārt viņas ir darbaholiķes.

Aplidot šādas sievietes nav viegli, viņām nešķiet interesanti romantiskie varoņdarbi pēc klasiskā žanra, tāpēc kavalierim nākses pacensties, lai iekarotu Jaunavas sirdi. Jūtu izpausmē šīs lēdijas ir savaldīgas, taču pastāvīgas savā pieķeršanās izpausmē, kā arī uzticīgas savam partnerim, dažkārt līdz pat pakļaušanās līmenim.

Kas attiecas uz ģērbšanās stilu, tad sievietes Jaunavas dod prieksroku stingrībai. Dažkārt garderobē dominē tumšie toņi, bet apģērbu papildina ar aksesuāriem un rotaslietām. Ievēro detaļas. Dažkārt mēdz būt ļoti modīgas.

Mātes – Jaunavas ir ļoti atbildīgas un ārkārtīgi uzmanīgas attiecībā pret bērna veselību – gan ar iemeslu, gan bez. Regulāri gatavas iziet profilaktiskās programmas. Dažkārt viņām ir grūtu izpras bērnus un horoskops brīdina par bērnu un vecāku konfliktiem. Lai no tā izbēgtu, viņām vajadzētu dot vairāk brīvības savām atvasītēm.

 

Vīrieši

Viņi ir no tiem vīriešiem, kur sievietei nākas būt greizsirdīgai uz viņa darbu. Darbs viņiem nozīmē ļoti daudz un spēj konkurēt ar jebkuru sievieti. Ja vīrietis Jaunava nolems veidot karjeru, tad soli pa solim viņš ies uz savu mērķi. Tipiskajiem horoskopa pārstāvjiem piemīt brīnišķīgs analītisks prāts, kas lieliski noder biznesā. Taču viņiem pietrūkst alternatīva viedokļa un kreativitātes, tāpēc nebūtu slikti ieklausīties kolēģu rekomendācijās un padomos.

Vīriešiem Jaunavām piemīt enciklopēdiskas zināšanas, bet dažkārt šī „viszinība” var apnikt. Viņiem būtu vēlama apstākļu maiņa, vairāk pabraukāt, iepazīties, citādi viņi var ieciklēties uz sevi vai kādu ideju. Ja vīrietis Jaunava pie kaut kā ķeras, tad var nešaubīties, ka viņš to novedīs līdz galam. Horoskops norāda uz sava veida inertumu uzvedībā, pakļaušanos apstākļiem, tāpēc viņa dzīvesbiedrenei nākas vadīt viņa aktivitātes.

Tipiskā vīrieša – Jaunavas mīlas horoskops stāsta, ka šīs zīmes vīriešiem ir grūti atklāties attiecībās, no viņiem nevar gaidīt jūtu uzliesmojumus, bet attiecībās viņi, tāpat kā sievietes, tiecas uz stabilitāti. Viņi ir brīnišķīgi ģimenes cilvēki, mīl nodarboties ar mājas lietām, īpaši uzmanīgi pret kārtību un tīrību.

Seksuālais horoskops norāda uz tieksmi pētīt un eksperimentēt, spēju veikt interesantus atklājumus, lai iepriecinātu savu partneri. No partneres viņi arī gaida iniciatīvas izrādīšanu.

Kas attiecas uz ģērbšanās stilu, tad tipisks vīrietis Jaunava – tas ir ofisa klerks, viņam galvenais ir izskatīties atturīgi un pieticīgi. Viņi nemīl tērēt lielas naudas summas drēbēm, dod priekšroku praktiskām lietām mierīgos toņos. Parfimēriju nelieto, bet arī izvēlēties neprastu.

Vīrieši Jaunavas ir reti atbildīgi tēvi, gatavi detalizēti un cītīgi piedalīties katrā savas atvases dzīves posmā.