DVĪŅI 21-22.05. - 20-21.06.

Sievietes

Šīs zīmes daiļā dzimuma pārstāves ir apburošas, viņas daudzus gadus saglabā jaunību un paliek lieliskā formā ar nerātnu spīdumu acīs. Sievietes Dvīņi ir intelektuālas, patīkamas komunikācijā. Viņas ir viesmīlīgas saimnieces, viņu mājas durvis vienmēr ir atvērtas ciemiņiem, draugiem, radiem, paziņām. Viņas vienmēr sastādīs patīkamu kompāniju, izklaidēs un cienās ar oriģināliem, bet ne sarežģītiem ēdieniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vīriem, dēļ viņu sabiedriskuma, dažkārt var šķist, ka viņas flirtē pa labi un kreisi, bet patiesībā Dvīņu sieviete apspriež jaunāko filmu bez jebkādiem zemtekstiem. Kā vēsta horoskops, Dvīņi mēdz iegūt vairākas izglītības, kas viņām ļauj sevi realizēt karjerā.Viņas lieliski satiek ar kolēģiem, kā arī uztur korporatīvo kultūru.

Sievietes Dvīņi apģērbā dod priekšroku rotaļīgam stilam, kombinācijā ar romantiku un ērtumu. Viņas kopj sevi, dievina sportu, ar prieku apmeklē fitnesa klubu. Grimmā dominē koši un svaigi toņi, kas līdzinās tām dabas krāsām, kad viņas ir dzimušas.

Mīlestībā šīs zīmes sievietēm ir nosliece uz meklējumiem un eksperimentiem, viņas diezgan ilgi nespēj tikt skaidrībā par izredzēto, un katrs jaunais mīlas stāsts šķiet uz mūžu. Kas attiecas uz faktu, ka sievietes mīl ar ausīm, tad Dvīņu sievietes noteikti ieņem pirmo vietu.

Sievietes Dvīņi ļoti ciena intelektuālus partnerus, kas spēj uzturēt interesantu tēmu, tāpēc, ja no rīta viņai ar jums nebūs par ko parunāt, tad jums nav izredžu. Mīlas horoskops bieži norāda uz tiekšanos pēc dažādības seksā.

Kas attiecas uz Dvīņiem – mātēm, tad viņas pierakstīs savu bērnu uz visiem iespējamiem puslīdz piemērotajiem pulciņiem un nodarbībām. Viņa jau no zīdaiņa vecuma ir gatava intelektuāli attīstīt bērnu, un viņai tas lieliski izdodas.

 

Vīrieši

Tipiskais šīs zīmes vīriešu horoskops sola pastiprinātu uzmanību no sieviešu puses Viņi ir patīkami komunikācijā un vienmēr atradīs aizraujošu sarunu tēmu. Individuālais horoskops, visdrīzāk, norādīs, ka Dvīņu vīrietis tiecas pēc daudzveidības, viņam ir grūti saglabāt stabilas attiecības, izņemot tos gadījumus, kad partnerei ir talants saglabāt noslēpumainību un palikt interesantai un dažādai.

Darbā vīrieši Dvīņi ir nepārspējami menedžeri, viņi spēs vienoties ar jebkuru un par jebko. Daudzi Dvīņu horoskopi sola lieliskus panākumus sabiedriskajā sfērā un pārrunās. Viņi prot viegli nopelnīt, bet bieži tikpat ātri tērē. Ja Dvīņi ieņem vadošo amatu, tad viņiem bieži vien ir grūti nodibināt subordināciju ar padotajiem, viņi ir pārāk demokrātiski, kas dažkārt traucē produktīvam darbam.

Ģimeniskajās attiecībās Dvīņiem ir tieksme atbalstīt tuviniekus, viņi mīl iet ciemos un ar prieku uzņem viesus pie sevis. Viņi ir draudzīgi pret kaimiņiem, kā arī viņiem ir plašs paziņu loks. Viņi dievina apmeklēt pasākumus un ballītes, viņi vienmēr kļūst par kompānijas dvēseli, tai skaitā, pateicoties savai humora izjūtai. Viņi izskatās jauneklīgi un ilgi saglabā savu jauneklīgo izskatu un degsmi. Viņi dod priekšroku ērtam apgģērba stilam, nemīl formalitātes un nosacījumus. Dažkārt mīl košas krāsas. No parfimērijas dod priekšroku viegliem un stilīgiem aromātiem.

Savam bērnam viņi cenšas būt drīzāk draugi, kā skolotāji. Aktīvi atbalsta viņu hobijus un bieži paši tajos piedalās.