AUNS: 21-22.03. - 20-21.04.

Sievietes

Sievietes Auni ir amazones. Viņas gan degošā mājā ieies, gan auļojošu zirgu apturēs. Auns ir vīrišķīga zīme, tāpēc sievietēm, kas dzīmušas šajā zīmē, piemīt pārlieka patstāvība un spēks. Šādas dāmas ir sarežģīti aplidot.

Dažkārt viņas pašas cenšas iekarot vīrieti. Viņas ir emocionālas, ekspresīvas, un, ja dzīve jums šķiet pelēcīga, tad sieviete Auns to spēs sagriezt kājām gaisā. Viņas ir neticami temperamentīgas un aktīvas. Tā ir tieši tā sieviete, kas knapi būs paspējusi pierakstīties fitnesa klubā, bet jau atradīs laiku vēl kādam sabiedriskam fondam vai sāks apgūt jaunu specialitāti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzīvespriecīgās sievietes Auni ir gatavas dalīties ar laimi un rūpēties, galvenais – noturēties viņai blakus. Šī sieviete bieži sasniedz lieliskus panākumus biznesā un sociālajās sfērā. Sieviete Auns vienmēr centīsies apvienot karjeru ar sadzīviskiem darbiem, viņa ir pārāk patstāvīga, lai aprobežotos ar mājsaimnieces lomu. Ieteikums vīram – nestāties viņai ceļā - un tad viņa jūs iepriecinās ar saviem panākumiem, kā arī kļūs par jūsu „cietoksni” jebkuros jautājumos.

Kas attiecas uz stilu, tad sievietes Auni dod priekšroku sportiskam tēlam un par sevi un dzīvi pārliecinātai lēdijai. Atkarībā no Venēras novietojuma personīgajā horoskopā, sievietes Auni var izskatīties gan gaumīgi stilīgi, gan diezgan ekscentriski. Grimmam būtu piemēroti koši toņi, kā arī uzkrītoša parfimērija, kas pārliecināti paziņo: „Te Es esmu!”.

Seksā sievietes Auni ir temperamentīgas un spējīgas aizdegt spēcīgas kaisles liesmas. Viņas drīzāk novērtēs spēku un tempu, nekā ilgu priekšspēli.

Sievietes Auni kā mātes ir aktīvas un ar prieku spēlēs futbolu ar mazo dēlu. Dažkārt viņas pašas līdzinās bērniem un vienmēr ir spējīgas izprast augošās paaudzes dvēseli.

 

Vīrieši

Vīrieši Auni ir bruņinieki bez bailēm un pārmetumiem. Tas, protams, ir ideālā variantā. Taču uz pilnību vienmēr jātiecas. Aktīvs radošais ķēriens šos vīriešus pastāvīgi iedvesmo bruņotiem varoņdarbiem. Taču, kā vēsta horoskops, Aunam ne vienmēr ir skaidri ilustrēts mērķis, dēļ kā viņš daudz spēka tērē bezjēdzīgi.

Viņi ir atvērti, patiesi savās izpausmēs. Ja darbā gadīsies ārkārtas situācija un aktīvi vajadzēs tikt galā ar darbiem, zvaniet Aunam. Viņa neizsīkstošā enerģija un nebeizamā ideju krātuve palīdzēs nokārtot situāciju. Vīrieši Auni ir spēcīgi un augstsirdīgi, kā arī gatavi uz visu dēļ skaistās dāmas. Nevajag viņus vazāt aiz deguna, jo tas var spēcīgi ievainot Auna uzticēšanos. Viņam labāk visu teikt tiešiem vārdiem, bez izpušķojumiem.

Mīlestībā Auni ir impulsīvi, ļoti greizsirdīgi, bet spējīgi rimties. Atbilstoši horoskopam – ziedu un konfekšu periodu viņi cenšas izlaist, vai arī, uzvedas neveikli, jo dēļ viņu kaislīgās dabas ir grūti izprast ieteikumu „pagaidīt, nesteigties”. Tomēr karotāja gars viņos ir spēcīgs un viņi mīl iekarot kāda sirdi. Galvenais, lai ielenkums nav pārāk ilgs, citādi bruņinieks var zaudēt interesi.
Auni ir atklāti, bet mainīgi. Ja šodien viņš saka, ka mīl, tad tā arī ir. Bet tas nenozīmē, ka rīt situācija būs tāda pati.

Vīrieši Auni ir draudzīgi un sabiedriski, mīl sportu. Auns līdz pat sirmam vecumam var uzvesties kā puika. Un tieši šajā bezrūpībā un vienkāršibā slēpjas Aunu patiesais šarms. Seksā viņi ir temperamentīgi un nenogurdināmi, bet, ja vēlaties izsmalcinātus glāstus, nāksies to Aunam mācīt – tam viņš vienmēr būs gatavs ar lielāko prieku!

Auni bieži dod priekšroku sportiskam stilam un var ne pārāk veiksmīgi sakombinēt aksesuārus. No aromātiem dod priekšroku izteiktiem, stipriem un noturīgiem parfīmiem. Bērna audzināšanā bieži pielieto soda un atalgojuma principu. Taču bērni vienmēr varēs izjust Auna draudzīgo atbalstu, lai cik stingrs viņš arī neliktos.