Čakru attĪrĪŠana

Lielākai daļai cilvēku čakras ir "aizsērējušas ". Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka čakras nedarbojas ar pilnu jaudu un izstrādā maz enerģijas. Tādējādi cilvēkam rodas problēmas tajā sfērā, kuras atbildīgā čakra ir aizsērējusi. Nedaudz aizsērējušai čakrai apkārt ir tādi kā tumši dažādu formu sabiezējumi. Tās ir energoinformatīvās masas. Katrā no šiem sabiezējumiem ir ierakstīta informācija. Tie ir notikumi, kas veido doto masu. Jo ilgāk šī masa atrodas cilvēka aurā, jo vairāk notikumu tajā ir ierakstīti. Domas, emocijas, enerģētika, notikumi - tas viss palielina masu un tā izplešas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piemēram, sirds čakru piesārņo dažādi aizvainojumi. Jau bērnībā mēs iemācamies izjust aizvainojumu, redzam, kā to dara citi, vai arī saņemam to kā programmu no iepriekšējām dzīvēm. Šīs situācijas ir ierakstītas aizvainojumu masā, ar ko arī viss sākas. Visi turpmākie aizvainojumi, vai arī, kad kāds uz mums ir apvainojies, arī ir ierakstīti šajā masā. Ar katru nākamo aizvainojumu šī masa palielinās.


Attīrīt to var apzinoties, ka nevajag apvainoties. Jāpiedod visiem, uz kuriem kādreiz esi bijis apvainojies, kā arī sev pašam. Ja to dara no visas sirds, tad aizvainojumu masa pamazām izgaist un jūs sajūtat viegluma sajūtu sirdī. Ja ar prātu jūs gribiet, bet smagums uz sirds paliek - tātad piedot neizdodas. Tad jāstrādā ar atsevišķiem aizvainojuma notikumiem.

 

Dzelteno čakru, kas ir atbildīga par praktisko darbību, piesārņo dažādas bailes. Viss sākas jau bērnībā, kad bērns no kaut kā baidās. Visi viņa lēmumi - kaut ko nedarīt vai pārtraukt dēļ bailēm. Bailes būt sliktam, bailes no soda, bailes pazaudēt mīlestību, bailes būt sliktākam par citiem. Šī masa izpaužas kā nepatīkama griešanās sajūta vēderā. Piemēram, pirms eksāmena vai kāda cita svarīga notikuma. Šajā masā, kas piesārņo dzelteno čakru, ir ierakstītas arī bailes no iepriekšējām dzīvēm. Piemēram, nepamatotas bailes no ūdens, augstuma, šaurības vai citām lietām. Īpaši tas attiecas uz vardarbīgu nāvi iepriekšējā dzīvē - noslīcināts, nogrūsts no klints, nosmacis, noindēts utt. - šādi notikumi atstāj pēdas aurā un cilvēks izjūt bailes no tā, kas atgādina viņam nāvi no iepriekšējās dzīves.

 

Attīrīt čakru no bailēm ir grūtāk. Jāiemācās tikt galā ar bailēm, jāiemācās sevi pieņemt, mīlēt sevi, būt pārliecinātam par sevi un savām spējām. Jāiemācās rīkoties un tikt galā ar sarežģītām situācijām, nevis vilcināties.

Ir tīri enerģētiskas metodes čakru attīrīšanai, bet, nezinot iemeslu čakras aizsērēšanai, nevar iegūt stabilu rezultātu.