Čakras:

Čakras - tas ir kaut kas līdzīgs enerģētiskiem virpuļiem. Uz ķermeņa atrodas daudzi enerģētiskie punkti, taču par pamata punktiem jeb virpuļiem tiek uzskatītas septiņas čakras. Tās ir izvietotas visā garumā pa mugurkaulu un ir galvenie enerģijas un cilvēka enerģētiskās struktūras centri.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katra čakra asociējas ar savu orgānu, dziedzeri vai nervu centru. Bez tam, čakras pārstāv dažādus cilvēka apziņas aspektus. Piemēram, trešā čakra asociējas gribasspēku, bet sestā čakra - ar intuīciju un augstāko gudrību. Visas organisma fiziskās funkcijas, tāpat kā apziņas aspekti, asociējas ar čakru sistēmu.

čakras

Visas septiņas čakras darbojas saskaņoti, līdzīgi kā orgāni un dziedzeri fiziskajā ķermenī. Tāpat kā orgāni un dziedzeri, arī čakras var būt veselas vai pavājinātas, atrasties līdzsvarā vai disbalansā. Taču uz čakrām ir viegli iedarboties. Priekš tam arī eksistē aktivācijas metodes, harmonizēšana un čakras darbības pastiprināšana. Katra no čakrām ir ārkārtīgi svarīga, saistīta ar citām un tai jābūt līdzsvarā. Ja cilvēkam ir harmoniska dzīve, tad arī viņa čakras ir līdzsvarā. Tas ir daudzpakāpju process. Uzvedība ietekmē čakru enerģiju, bet tā, savukārt, ietekmē uzvedību, kura atkal ietekmē čakras. Līdzsvara stāvoklis katram cilvēkam tiek noteikts savādāk. Tas ir galēji nestabils, jo pakļaujas dažādām mainīgām ietekmēm. Ceļš uz pilnveidošanos un garīgo attīstību arī ir atslēga uz līdzsvara iegūšanu un iemācīšanos turēties pretī mainīgajiem ārējiem apstākļiem.